Logo del hotel Barceló Brno Palace

  • Habitación del hotel Barceló Brno Palace
  • Fachada del hotel Barceló Brno Palace
  • B-Lounge del hotel Barceló Brno Palace
  • Habitación del hotel Barceló Brno Palace

Barceló Brno Palace

Brno

Hotel Barceló Brno Palace 4*Superior má skvělou polohu přímo v centru města Brna, které je centrem Jihomoravského kraje. Nedaleko hotelu se nacházejí hlavní turistické zajímavosti města, jako jehrad Špilberk, katedrála svatého Petra a Pavla, radnice, Náměstí Svobody a Zelny trh.

Hotel nabízí celkem 119 luxusních pokojů , v nichž najdete bezplatné Wi-Fi připojení, klimatizaci, minibar, trezor a hygienické potřeby. Všichni naši hosté mohou využít bezplatný vstup do naší tělocvičny a sauny. Kulinářské speciality si můžete vychutnat jak v našírestauraci Pallazzo, tak v našem baru Lobby B-Lounge.

Hotel Barceló Brno Palace 4*Superior byl postaven v polovině 19. století podle návrhu architekta Franze Fröhlicha. Původní návrh počítal s vytvořením obytného domu s různými typy pokojů a důlmyslným systémem schodišť. Palácové průčelí kontrastuje s romantickým stylem interiéru, což ocení návštěvníci, kteří navštíví Brno služebně i ty, kdo přijíždějí jako turisté. Díky strategické zeměpisné poloze ve střední Evropě je hotel snadno dostupný z mezinárodních letišť v Brně i Vídni i pozemních komunikací.

Za pouhých 5 minut jízdy autem se dostanete k se dostanete k brněnskému výstavišti (BVV)nebo k vile Tugendhat, která je zapsána na seznamu památek UNESCO.

Brno je rovněž důležitým centrem průmyslu a obchodu a s potěšením zorganizujeme vaši akci právě v našem hotelu. Nachází se rovněž pár minut chůze od kanceláří firem jako je Honeywell, Siemens, Alstom, ABB, Tyco a jiných.

Město Brno se považuje za důležité centrum informací a vzdělanosti, neboť zde najdete známé univerzity, například Masarykovu univerzitu, Vysoké učení technické v Brně nebo Mendelovu univerzitu.

Kromě toho se každoročně pořádá na Masarykově okruhu v BrněVelká cena MotoGP České republiky, která je součástí světového poháru FIM Road Racing .

Doporučujeme...

Pokoje

Habitaciones

Zažijte ten nejlepší odpočinek v našich pohodlných pokojích, které vám zaručí, že se budete cítit jako doma.

Zařízení a služby

Instalaciones

Dokonalé zařízení, které vám zaručí veškeré pohodlí během vašeho pobytu.

Poznejte Brno z hotelu Barceló Brno Palace

Conozca Brno

Poznejte druhé nejdůležitější město České republiky, Brno, a ubytujte se ve vznešené budově, která je neoddělitelnou součástí historie města.