Icono Teléfono 1 800 227 23 56 | barcelo.com |

Zavrít
Barceló Agents

Vítáme vás v novém Barceló Agents

Barceló Agents

Ty nejlepší nabídky

Barceló Agents

Flexibilita ve způsobu platby

BPartner - Barceló Partner Club


Více než 100 hotelů v 17 zemích Ty nejlepší destinace na světě s nejlepšími nabídkami. Rozhodněte se sami, zda dáte přednost přímé platbě v hotelu s pozdějším vyrovnáním provize nebo předplatíte přímo v čisté hodnotě s automatickým odečtením provize. Za každou rezervaci, kterou provedete prostřednictvím Barceloagents.com získáte body, které můžete použít v programu Barceló Partner Club při placení nezapomenutelných pobytů nebo fantastických dárků. Získané body se budou načítat na vašem osobním účtu BPartner, kam můžete vstoupit z webové stránky www.barcelopartnerclub.com. Zaregistrujte se a začněte sbírat body!

Zaregistrujte se nyní


Seznamte se s novým referenčním portálem pro cestovní agentury Barceló Hotels & Resorts s atraktivnějším designem a lepší grafikou, s panoramatickými obrázky a optimálním vyhledáváním z počítače i tabletu, s 10 dostupnými jazyky, možností provádět check-in online a telefonickou podporou během procesu rezervace.

Ještě víc jsme zjednodušili vyhledávání hotelu nebo destinace s využitím interaktivní mapy, abyste měli ty nejkvalitnější informace o našich hotelech a nabídkách.

Údaje o agentuře
info
Data správce
info
Poznámka: políčka označená * jsou povinná

Chci se stát členem Barceló Partner Club a akceptuji všeobecné podmínky info

Uveďte svůj e-mail a budete dostávat informace o Barceló Partner Club
Souhlasím s všeobecnými podmínkami programu * Osobní údaje budou zpracovány v naprostém utajení a v souladu s platnou legislativou o ochraně dat.