Icono Teléfono 1 800 227 23 56 | barcelo.com |

Kapat
Barceló Agents

Yeni Barceló Agents'a hoş geldiniz

Barceló Agents

En iyi teklifler

Barceló Agents

Ödeme şeklinde esneklik

BPartner - Barceló Partner Club


17 ülkede 100'den fazla otel. En popüler seyahat noktaları en iyi tekliflerle. Konaklamanızın ardından komisyon ücretiyle birlikte doğrudan otele ödeme yapabilir veya net konaklama ücretini konaklama öncesinde doğrudan ödeyerek komisyonsuz ödeme olanağından yararlanabilirsiniz. Barceloagents.com üzerinden yapacağınız her bir rezervasyon için, unutulmaz konaklamalar ve muhteşem hediyeler karşılığında kullanmak üzere Barceló Partner Club'da puanlar elde edeceksiniz. Elde ettiğiniz puanlar BPartner kişisel hesabınızda birikecek olup, bu hesaba www.barcelopartnerclub.com üzerinden erişebilirsiniz. Hemen kayıt olun ve puan biriktirmeye başlayın!

Hemen kaydolun


Barceló Hotels & Resorts'un seyahat acenteleri için referans görevi gören, daha çekici ve panoramik resimlere dayalı daha görsel bir tasarıma sahip, hem bilgisayarınızdan hem de tabletinizden ulaşabileceğiniz ideal bir gezinme deneyimi, 10 farklı dil seçeneği, online check-in ve rezervasyon işlemi sırasında telefonla müşteri hizmetleri olanakları sunan yeni portalını keşfedin.

Ayrıca, interaktif harita da dahil olmak üzere, otel veya seyahat noktası arama seçeneklerinizi daha kolay hale getiriyor, otellerimiz ve tekliflerimizle ilgili en iyi bilgileri hizmetinize sunuyoruz.

Acente bilgileri
Bilgi
Yönetici bilgileri
Bilgi
Not: * işaretli alanların doldurulması zorunludur

Barceló Partner Club'a katılmak istiyorum ve genel koşulları kabul ediyorum Bilgi

E-posta adresinizi ekleyerek Barceló Partner Club'tan bilgi alabilirsiniz
Programın genel koşullarını kabul ediyorum * Kişisel veriler tam gizlilik ilkesi çerçevesinde ve verilerin korunmasıyla ilgili yürürlükte olan yasalara uygun bir şekilde kullanılacaktır.