Navštívené hotely Pomoc Icono Teléfono 1 800 227 23 56 | Barceló Agents |

Zavrít
my Barceló
 > Eventos > Italy > Milán
Predchozí Následující

Barceló Milan, hotel světové výstavy Expo 2015

_

Návštěva světové výstavy Expo 2015 v Miláně, která je v Itálii považována za událost roku, se stane nezapomenutelným zážitkem, pokud zvolíte avantgardní a ekologický hotel situovaný v samotném srdci areálu výstaviště. Hotel Barceló Milan 4*Superior splňuje všechny tyto požadavky, a je proto známý jako hotel Expo 2015.

Využijte této příležitosti a poznejte tento jedinečný hotel. Nachází se jen 800 metrů od areálu výstaviště a díky futuristickému designu a koncepci udržitelného rozvoje tento hotel nejlépe odráží heslo výstavy Expo 2015: „Potraviny pro planetu, energie pro život".

Dny plné zábavy a kultury na Světové výstavě v Miláně si zasluhují, abyste se ubytovali v moderním hotelu navrženém pro váš odpočinek a obnovu sil a užívali si špičkového vybavení a vysoké úrovně služeb. Toto jsou některé z produktů a služeb, které promění vaši návštěvu v jedinečný zážitek, ať již cestujete pro potěšení či z pracovních důvodů.

Nenechte si ujít šanci poznat tento úžasný hotel a rezervujte nyní!Habitación del hotel Barceló Milán
Habitación del hotel Barceló Milán
Habitación del hotel Barceló Milán
Rozšířit

Pokoje

Pokoje typu Superior ve čtyřhvězdičkovém hotelu Barceló Milán jsou zařízeny ergonomickým nábytkem v avantgardním stylu, mají zvukovou izolaci a po dlouhém dni stráveném na výstavě Expo 2015 vám poskytnou maximální pohodlí.

Hotel nabízí 280 pokojů kategorie Superior, Deluxe a Apartmán, z nichž všechny mají zdarma Wi-Fi, příjemné náladové osvětlení a důmyslné vybavení pro klidný a pohodlný pobyt.

Více informací
Gastronomía del hotel Barceló Milán
Rozšířit

Gastronomie

Ochutnejte speciality „haute cuisine“ v některé ze 2 originálně zařízených restaurací.

První restaurace, která je přímo napojena na elegantní Lobby, nabízí gurmánské obědy a večeře připravované z prvotřídních potravin. Navíc zde můžete posedět na venkovní terase a užívat si tak sluníčka. V restauraci v prvním patře si můžete pochutnat na skvělém ágape v čistém italském stylu, a to v klidném a modernistickém prostředí uprostředbřezového háje.

Více informací
Sala de reunión del hotel Barceló Milán
Sala de reunión del hotel Barceló Milán
Rozšířit

Meetingy a akce

Hotel Barceló Milán představuje ideální prostředí nejen pro návštěvu Expa 2015, ale i pro pracovní schůzky, a to po celý rok. Vedle snadného přístupu do areálu výstaviště Rho-Pero, nabízí také 7 moderních konferenčních sálů s kapacitou až 380 osob.

Tyto sály jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi, najdete v nich designový nábytek a důmyslné osvětlení vydávající přirozené světlo, aby vaše pracovní jednání probíhalo ve funkčním a moderním prostředí.

Více informací
Piscina del hotel Barceló Milán
Rozšířit

Spa a wellness centrum

Jedná se nepochybně o skvělé prostředí pro obnovu sil po náročných dnech strávených na Expu 2015 nebo po dlouhých pracovních jednáních.

Užijte si avantgardní Spa o ploše 600 m2 s širokými okny a jedinečným výhledem. Můžete zde také navštívit saunu s aromaterapií, hydromasáže, turecké lázně, sprchy typu "sensations" pro povzbuzení smyslů a nechybí zde ani 5 kabin pro kosmetickou péči a fitness sál poslední generace.

Více informací
POUZE HOTEL Letadlo + Hotel

Najděte si
svůj hotel

Zadejte hotel nebo destinaci Zavrít

Vyberte data a osoby

Hledat jiný hotel


hotely


Destinace

Temáticas

Hoteles con temática

Paises

Pokud znáte název hotelu nebo města, které hledáte, napište jej.

Pokud ne, nabízíme vám jiné možnosti hledání:

ZOBRAZIT MAPU ZOBRAZIT SEZNAM
Termín pobytu:
Počet nocí:
Osoby/Pokoje:
Sleva (nepovinné) Zobrazit slevy
DUBEN Zavrít
Services Expo 2015 Milan