Navštívené hotely Pomoc Icono Teléfono 1 800 227 23 56 | Barceló Agents |

Zavrít
my Barceló
 > Eventos > Italy
 > 
 > Agenda expo milan 2015 (default)
Predchozí Následující

_


Pokud si během návštěvy světové výstavy Expo 2015 v Miláně chcete dopřát avantgardní zážitek, pak je pro vás hotel Barceló Milan 4*Superior tou nejlepší volbou, a to díky skvělému vybavení, prostorným a luxusním pokojům, restauracím, Spa a konferenčním sálům.


Habitación del hotel Barceló Milán
Habitación del hotel Barceló Milán
Habitación del hotel Barceló Milán
Rozšířit

Pokoje

Hotel Barceló Milan 4*Superior se může pochlubit několika pokoji ve futuristickém stylu, které jsou odhlučněné a zaměřené na relaxaci, aby si hosté mohli užít modernistického designu a maximální relaxace.

Hotel nabízí 280 pokojů kategorie Superior, Deluxe a Apartmán. Všechny pokoje mají elegantní design, příjemné osvětlení, Wi-Fi zdarma a vybavení poslední generace.

Více informací
Gastronomía del hotel Barceló Milán
Rozšířit

Gastronomie

Avantgardní zážitek z výstavy Expo v Miláně 2015 můžete završit výběrem z bohaté gastronomické nabídky moderních a sofistikovaných restaurací hotelu Barceló Milán 4*Superior.

Vedle atraktivní hotelové lobby se nachází první restaurace, ve které si hosté mohou pochutnat na gurmánských obědech a večeřích a využít rovněž posezení na venkovní terase. Restaurace v prvním patře nabízí bohatý výběr italských specialit a dekorace, které připomínají březový háj navozují okouzlující atmosféru přírody.

Více informací
Sala de reunión del hotel Barceló Milán
Sala de reunión del hotel Barceló Milán
Rozšířit

Meetingy a akce

Pracovní a firemní schůzky dostávaní v hotelu Barceló Milán 4*Superior jiný rozměr, neboť hotel nabízí 7 konferenčních sálů kompletně vybavených nejnovějšími technologiemi s kapacitou až 380 osob.

Hotel má navíc prestižní polohu se snadným přístupem do technologického a průmyslového areálu Rho-Pero. Kromě toho má hotel vynikající dopravní spojení s centrem města a představuje ideální ubytování pro návštěvu světové výstavy Expo 2015, jejíž pavilóny jsou od hotelu vzdáleny pouhých 800 metrů.

Více informací
Piscina del hotel Barceló Milán
Rozšířit

Spa a wellness centrum

V souladu s futuristickým a exkluzivním stylem výstavy Expo 2015 nabízí hotel Barceló Milan 4*Superior moderní vybavení, které zahrnuje avantgardní spa o rozloze 600 m2, které je ideální pro načerpání nových sil po náročných dnech na výstavě Expo nebo po pracovních schůzkách.

5 kabin pro kosmetickou péči, sauna s aromaterapií, hydromasáž, turecké lázně, sprcha pro probuzení smyslů a ultra moderní fitness centrum doplňují nabídku relaxačních procedur a jedinečného odpočinku.

Více informací
POUZE HOTEL Letadlo + Hotel

Najděte si
svůj hotel

Zadejte hotel nebo destinaci Zavrít

Vyberte data a osoby

Hledat jiný hotel


hotely


Destinace

Temáticas

Hoteles con temática

Paises

Pokud znáte název hotelu nebo města, které hledáte, napište jej.

Pokud ne, nabízíme vám jiné možnosti hledání:

ZOBRAZIT MAPU ZOBRAZIT SEZNAM
Termín pobytu:
Počet nocí:
Osoby/Pokoje:
Sleva (nepovinné) Zobrazit slevy
DUBEN Zavrít
Mapa Expo Universal Milan 2015
Services Expo 2015 Milan