Navštívené hotely Pomoc Icono Teléfono 1 800 227 23 56 | Barceló Agents |

Zavrít
my Barceló
POUZE HOTEL Letadlo + Hotel

Najděte si
svůj hotel

Zadejte hotel nebo destinaci Zavrít

Vyberte data a osoby

Hledat jiný hotel


hotely


Destinace

Temáticas

Hoteles con temática

Paises

Pokud znáte název hotelu nebo města, které hledáte, napište jej.

Pokud ne, nabízíme vám jiné možnosti hledání:

ZOBRAZIT MAPU ZOBRAZIT SEZNAM
Termín pobytu:
Počet nocí:
Osoby/Pokoje:
Sleva (nepovinné) Zobrazit slevy
DUBEN Zavrít
 > 
 > Costa Rica

Hotely a resorty v Kostarice

Kostarika je vyhlášeným přírodním rájem. Turisté zde mohou navštívit panenské lesy a poznat zajímavou faunu a floru, vyšlápnout na vrchol aktivní sopky a podívat se do jejího kráteru, provozovat windsurfing na vlnách tyrkysově modrého moře, koupat se v teplé vodě Karibiku, nechat se unést pohledem na Tichý oceán z neuvěřitelné hory Chirripo.

Ekoturistika v Kostarice. Příroda v té nejčistší podobě

Kostarika patří mezi země, které nejvíc pečují o ochranu životního prostředí, a proto je považována za ideální cíl pro ekoturistiku. Kostarika nejen podniká kroky k tomu, aby se stala první zemí na světě, která bude stoprocentně neutralizovat své emise uhlíku, ale nedávno byl v celé zemi zakázán také sportovní lov zvěře a víc než jedna čtvrtina rozlohy země byla vyhlášena za chráněnou oblast. Země zcela zabránila odlesňování a v jejích přírodních parcích je pod ochranou přes tisíc druhů ptáků, mnoho druhů želv, plazů, divokých koček, opic a hmyzu. Pokud se turista rozhodne navštívit Kostariku, může nejen odpočívat v tropickém ráji, ale také poznávat život v jedné ze zemí, které se mohou pochlubit největším bohatstvím rozmanitosti druhů na světě.

Hotely a resorty Barceló v Kostarice

Barceló Hotels & Resorts má šest nádherných hotelů v Kostarice, které se nacházejí ve čtyřech vyhlášených destinacích: Záliv Papagayo, pláž Tambor, Tamarindo a majestátní hlavní město Kostariky - San José.

Hotel Barceló Tambor Beach se nachází vedle klubu Los Delfines Golf & Country Club a nabízí možnost odpočinku na pláži, moderní pokoje a vysoce kvalitní služby all inclusive pro všechny hosty. Turisté přijíždějící za poznáním měst i lidé na služebních cestách mohou obdivovat Barceló San José Palacio, luxusní a moderní hotel v noblesní klidné čtvrti Uruca. Hotel Barceló Langosta Beach je pohádkový hotelový resort nacházející se v tropickém ráji pobřeží zálivu Tamarindo, který je obklopený krásnými lesy, v nichž mohou hosté relaxovat u bazénů pod slunečníky a pochutnávat si na lahodných koktejlech v mírném vánku přicházejícím od Tichého oceánu. Hotel Royal Club Grand Papagayo Resort nabízí skvělou možnost pro strávení exkluzivní dovolené v zálivu Papagayo. Nabízí prostorné a luxusní pokoje s nádherným výhledem na Tichý oceán a nadstandardní služby s individuálním přístupem. Proto není divu, že zkušení turisté si vybírají Barceló Hotels & Resorts pro strávení dovolené v Kostarice.