Navštívené hotely Pomoc Icono Teléfono 1 800 227 23 56 | Barceló Agents |

Zavrít
my Barceló
POUZE HOTEL Letadlo + Hotel

Najděte si
svůj hotel

Zadejte hotel nebo destinaci Zavrít

Vyberte data a osoby

Hledat jiný hotel


hotely


Destinace

Temáticas

Hoteles con temática

Paises

Pokud znáte název hotelu nebo města, které hledáte, napište jej.

Pokud ne, nabízíme vám jiné možnosti hledání:

ZOBRAZIT MAPU ZOBRAZIT SEZNAM
Termín pobytu:
Počet nocí:
Osoby/Pokoje:
Sleva (nepovinné) Zobrazit slevy
DUBEN Zavrít

Other related destinations

 > 
 > 
 > Bilbao

Hotely v Bilbau

Jednou z nejlákavějších destinací severního Španělska je nepochybně Bilbao. Město obklopené horami a bujnou vegetací se nachází v jedinečném regionu Baskicko.

Bilbao je kosmopolitní a avantgardní, a to zejména pokud jde o architekturu, a nabízí mnoho různých aktivit a zajímavých míst k návštěvě. Rozhodně si nesmíte nechat ujít jeho staré město, kterému se říká Sedm ulic, a kde se nachází většina historicky významných budov. Příjemným programem je i projížďka na lodi po řece nebo procházka po čtvrti zvané Ensanche. A nesmíme zapomenout na Guggenheimovo muzeum, které je hlavním centrem současného umění města.

Objevte naše hotely v Bilbau, ať už cestujete soukromě nebo služebně, s partnerem nebo rodinou.

Rezervujte si svůj hotel a zajistěte si tu nejlepší cenu!

See: Seznam | Mapa
Hotel Barceló Bilbao Nervión v Bilbao

Barceló Bilbao Nervión

Bilbao, Španělsko

Hotel poblíž Guggenheimova muzea v Bilbau s nejlepší gastronomickou nabídkou je velmi vhodný pro pracovní schůzky.
Číst dál »

Nacítám...
PredchozíNásledující

Barceló hotely v Bilbau

Udělejte si ze své návštěvy města jedinečný zážitek v hotelu Barceló Bilbao Nervión. Nachází se břehu řeky Nervión, pár metrů od největších pamětihodností města, jako je staré město, most Calatrava nebo muzeum Guggenheim. Ideální místo pro příjemný odpočinek a načerpání nových sil během návštěvy města Bilbao.

Umění v té nejčistší podobě

Kromě zajímavých ulic a památek je toto město spojováno s uměním, a to zejména s uměním moderním. Jednou z hlavních turistických atrakcí Bilbaa je Guggenheimovo muzeum.
Již samotná architektura budovy muzea je krásnou podívanou hry barev a světel. Odraz slunce nepřetržitě mění barvy jednotlivých částí této impozantní budovy. Muzeum nabízí stálé i dočasné výstavy umění.
V tomto městě však není jen umění soudobé. Museo de Bellas Artes (Muzeum krásných umění) nebo Museo Marítimo Ría (Námořní muzeum) potěší svými zajímavými exponáty malé i velké.

Nejlepší cena garantována

Rezervujte si nyní svůj pobyt na Barcelo.com za nejlepší garantovanou cenu. Podívejte se na nabídky našeho hotelu a začněte si užívat výhod, které nabízíme. Rezervujte si ihned Hotel Barceló Bilbao Nervión.