Navštívené hotely Pomoc Icono Teléfono 1 800 227 23 56 | Barceló Agents |

Zavrít
my Barceló
POUZE HOTEL Letadlo + Hotel

Najděte si
svůj hotel

Zadejte hotel nebo destinaci Zavrít

Vyberte data a osoby

Hledat jiný hotel


hotely


Destinace

Temáticas

Hoteles con temática

Paises

Pokud znáte název hotelu nebo města, které hledáte, napište jej.

Pokud ne, nabízíme vám jiné možnosti hledání:

ZOBRAZIT MAPU ZOBRAZIT SEZNAM
Termín pobytu:
Počet nocí:
Osoby/Pokoje:
Sleva (nepovinné) Zobrazit slevy
DUBEN Zavrít

Other related destinations

 > 
 > 
 > Huelva

Hotely ve městě Huelva

Pláže, kam jen zrak dohlédne, přírodní parky, nejlepší šunka na světě... Huelva je andaluský kraj, který poskytuje všechno toto bohatství a navíc je zárukou krásného počasí s průměrnou roční teplotou téměř 20 stupňů.

Tato španělská provincie v Andalusii je obklopena mnoha turistickými zajímavostmi, hraničí s Portugalskem, leží nedaleko města Cádiz a ostatních mimořádně zajímavých měst, jako je Sevilla nebo Málaga. Jakmile poznáte její bohatou nabídku kultur, volnočasových aktivit, gastronomii a přírodní krásy, bude těžké dát přednost návštěvě jiných provincií.

See: Seznam | Mapa
Hotel Barceló Punta Umbría Beach Resort v Huelva

Resort s vynikajícím vybavením pro rodiny s dětmi poblíž panenské pláže Punta Umbría.
Číst dál »

Nacítám...
Hotel Barceló Punta Umbría Mar v Huelva

Barceló Punta Umbría Mar

Huelva, Španělsko

Hotel se nachází poblíž panenské pláže Costa de Huelva, a proto je ideální pro páry, které hledají odpočinek a krásný výhled.
Číst dál »

Nacítám...
Hotel Barceló Isla Cristina v Huelva

Barceló Isla Cristina

Huelva, Španělsko

Hotel all inclusive s velkou nabídkou pro celou rodinu v docházkové vzdálenosti od jedné z nejlepších pláží Costa de la Luz.
Číst dál »

Nacítám...
Hotel Barceló Isla Canela v Huelva

Barceló Isla Canela

Huelva, Španělsko

Hotel připomínající architekturu andaluských vesnic v první linii pláží Isla Canela. Ideální pro rodiny.
Číst dál »

Nacítám...
PredchozíNásledující

Costa de la Luz

Huelva se může pochlubit krásným pobřežím Costa de la Luz, na němž najdete malé zátoky i dlouhé pláže, ideální pro vodní sporty. Navíc jsou zde jedinečné destinace jako Punta Umbría, ostrovy Isla Cristina nebo Isla Canela. Ti z vás, kteří dávají přednost přírodním krásám, jistě rádi navštíví pohoří Aracena nebo Parque de Doñana (největší ekologickou rezervaci v Evropě). Také milovníci fotografie ocení tento kraj, byť nejkrásnější fotografie si odvezou z krajiny snů v okolí řeky Tinto.

Huelva je také krajem Kryštofa Kolumba. V Muelle de las Carabelas si můžeme prohlédnout repliky tří lodí, se kterými Kryštof Kolumbus vyplul, aby objevil Ameriku.

Gastronomie a kultura

A to není zdaleka všechno. Tento kraj má také jedinečnou gastronomii, ve které kralují krevety, smažené ryby a šunka Jabugo, i kulturní bohatství - narodil se zde například nositel Nobelovy ceny za literaturu Juan Ramón Jiménez. Koná se zde také tradiční pouť Romería del Rocío, která je odrazem tradic i vášnivého temperamentu místního obyvatelstva. Huelva je ideální destinací, hledáte-li slunce, světlo a báječné lidi.