Navštívené hotely Pomoc Icono Teléfono 1 800 227 23 56 | Barceló Agents |

Zavrít
my Barceló
POUZE HOTEL Letadlo + Hotel

Najděte si
svůj hotel

Zadejte hotel nebo destinaci Zavrít

Vyberte data a osoby

Hledat jiný hotel


hotely


Destinace

Temáticas

Hoteles con temática

Paises

Pokud znáte název hotelu nebo města, které hledáte, napište jej.

Pokud ne, nabízíme vám jiné možnosti hledání:

ZOBRAZIT MAPU ZOBRAZIT SEZNAM
Termín pobytu:
Počet nocí:
Osoby/Pokoje:
Sleva (nepovinné) Zobrazit slevy
DUBEN Zavrít

Other related destinations

 > 
 > 
 > Guatemala City

Hotely v Guatemala City

Pod rušným a moderním velkoměstem Guatemala City, které se stalo kulturním a dopravním centrem Střední Ameriky, se ukrývá historie dlouhá několik tisíciletí. Dříve než začalo být město chráněno, se na místech, kde stávaly prastaré pyramidy, budovaly hotely, restaurace a obchodní centra. Dodnes můžete ve městě vidět různé stopy jeho předkolumbovské minulosti.

Mezi obchody s módou obchodního centra Miraflores se ukrývá malá enkláva plná pozůstatků mayské kultury, které byly objeveny během výstavby tohoto obchodního centra. Obdivovatelé mayské kultury si nesmějí nechat ujít Muzeum Miraflores a Národní muzeum archeologie a etnologie, které vystavuje vzácnou sbírku artefaktů z období mayské civilizace.

Hosté ubytovaní v hotelech v Ciudad de Guatemala mohou začít procházku po městě návštěvou muzea, pokračovat k výstavě katolického umění La Merced a zakončit den v Palacio Nacional, budově z 20. století, ve které mohou vidět umělecké díla z tohoto období. Pozoruhodným místem je také reliéfní mapa představující trojrozměrný model topografie Guatemaly. Na tomto zmenšeném modelu zemského povrchu s jeho vrcholky i průrvami je dobře patrné, že dvě třetiny Guatemaly jsou tvořeny rozmanitým horským terénem.

See: Seznam | Mapa
Hotel Barceló Guatemala City v Guatemala City

Barceló Guatemala City

Guatemala City, Guatemala

Hotel se nachází ve finanční čtvrti Guatemaly a je ideální pro služební cesty i městskou turistiku.
Číst dál »

Nacítám...

Barceló Guatemala City

Pokud hledáte hotel ve městě Guatemala, ideální volbou je Barceló Guatemala City, a to jak pro turisty, tak pro ty, kdo plánují oslavu nebo událost pracovního charakteru.

Tento pětihvězdičkový hotel nabízí luxus a pohodlí a zároveň přispívá k ochraně životního prostředí, neboť je vybaven zařízením pro úsporu energie v každém pokoji a optimalizace spotřeby energie je cílem celého hotelu. Hotel nabízí exkluzivní zařízení pro dokonalý odpočinek a pohodu hostů, například klimatizovaný bazén, centrum krásy a celou řadu gastronomických možností, včetně restaurace formou bufetu, japonské restaurace i neformálního baru s nabídkou malých chuťovek.

Ve sport baru Strikers hraje téměř každý večer živá hudba nebo hudba pro karaoke. Hoteloví hosté mohou denně využívat fitness.

Hotel Barceló Guatemala City je mezi hotely ve městě Ciudad de Guatemala známý tím, že se v něm konají různé velké oslavy a společenské události, neboť jeho konferenční sály pojmou v jednu chvíli od 20 do 1 500 účastníků. Kromě toho hotel nabízí bezplatnou autobusovou dopravu, která rovněž zajišťuje snadnou a pohodlnou dopravu na letiště a zpět.

Turisté, kteří hledají adrenalinové aktivity na čerstvém vzduchu, mohou využít doprovodu dobře připraveného týmu průvodců. Plavba na kajaku po jezeře Atitlán, pěší túra podél vodopádů Tzalá nebo až k sopce Pacaya, představují pouze některé z aktivit, kterých se mohou hosté zúčastnit.