Navštívené hotely Pomoc Icono Teléfono 1 800 227 23 56 | Barceló Agents |

Zavrít
my Barceló
POUZE HOTEL Letadlo + Hotel

Najděte si
svůj hotel

Zadejte hotel nebo destinaci Zavrít

Vyberte data a osoby

Hledat jiný hotel


hotely


Destinace

Temáticas

Hoteles con temática

Paises

Pokud znáte název hotelu nebo města, které hledáte, napište jej.

Pokud ne, nabízíme vám jiné možnosti hledání:

ZOBRAZIT MAPU ZOBRAZIT SEZNAM
Termín pobytu:
Počet nocí:
Osoby/Pokoje:
Sleva (nepovinné) Zobrazit slevy
DUBEN Zavrít
 > 
 > 
 > Rome

Všechny cesty vedou do Říma...poznejte ho s námi!

Rčení všechny cesty vedou do Říma odkazuje na dobu, kdy byla Římská říše centrem světa. Všichni lidé jej dříve nebo později navštíví a poznají jeho krásu.

Zážitků, které město nabízí, je opravdu bezpočet. V Římě můžete navštívit Sixtinskou kapli a uvidíte, že dojem, kterým působí na fotografiích, se zdaleka nevyrovná její skutečné velkoleposti. Zažijte neopakovatelný zmatek římského provozu na typickém skútru Vespa a podívejte se, jak stovky návštěvníků hází minci do fontány di Trevi.

Řím se pyšní nepřeberným množstvím náměstí, na kterých se stojí zato zastavit a odpočinout si od ruchu města, jedná se například o tzv. Španělské schody, některou z teras na náměstí Piazza Venezia nebo nádherné náměstí Navona.

See: Seznam | Mapa
Hotel Barceló Aran Mantegna v Řím

Tento moderní hotel se nachází ve finančním centru Říma a je ideální pro pracovní jednání nebo městskou turistiku.
Číst dál »

Nacítám...
Hotel Barceló Aran Park v Řím

Barceló Aran Park

Řím, Itálie

Moderní hotel poblíž Říma s velmi dobrým dopravním spojením a prostornými pokoji, které prošly nedávnou rekonstrukcí.
Číst dál »

Nacítám...
Hotel Barceló Aran Blu v Řím (Ostia)

Barceló Aran Blu

Řím (Ostia), Itálie

Tento hotel se nachází hned vedle římského přístavu, nabízí výhled na Tyrhénské moře a je ideálním ubytováním pro cesty s partnerem.
Číst dál »

Nacítám...
PredchozíNásledující

Za nákupy do Říma

Přijeďte do Říma nakupovat. Jen málo měst se může pochlubit takovým výběrem butiků, jaký uvidíte na ulici Via del Corso, nebo trhy a uličkami s obchody s rukodělnými výrobky jako na ulici Via Magutta. Na trhu Mercato trionfale nebo na trhu s jídlem a květinami na náměstí Navona se jistě rádi zaposloucháte do melodické řeči místních obyvatel.

Gastronomické zážitky v Římě

Pokud je typická káva espresso symbolem Itálie, pak v jejím hlavním městě nemůžete vynechat kavárny, jako je Tazza d’Oro nebo Bar Calisto, kde se můžete zapojit do jedinečných kulturních rozhovorů. V létě se naopak doporučuje ochutnat typický zmrzlinový dezert ‘‘Grattachecca’’ přelitý sladkým sirupem.

Pro obyvatele Říma má jídlo velkou důležitost. Ve čtvrti Trastevere si můžete vychutnat ty nejlepší předkrmy nebo vést družný hovor o tom, který podnik ve městě dělá nejlepší tiramisu. Samozřejmě nesmíte opomenout návštěvu místních restaurací a ochutnat skvělou pizzu nebo těstoviny. Legendární podniky jako Felice a Testaccio, cenově dostupnější Da Giovanni, pizzerie jako Baffetto nebo elegantní podniky jako Le Tre Zucche nabízí téměř jistý dokonalý gastronomický zážitek. Během dne je ten nejlepší čas na klasiku v podobě italské zmrzliny, a to především v cukrárně Giolitti.

Co v Římě navštívit

Nezapomenutelným zážitkem je bezesporu vstup do Kolosea bránou gladiátorů a návštěva fotbalového zápasu klubu Roma na Olympijském stadionu, to vše během jednoho dne. Můžete také navštívit další stát, Vatikán, a to aniž byste museli kamkoliv cestovat.

Kulturní historie stará 3 000 let... Panteón, kostel Santa Maria Maggiore, bazilika Sv. Petra, Circus Maximus... probouzí z netečnosti a vyzývá k rozjímání, ale nikdy vás nenechá nespokojené. Řím je město, které pokud jednou navštívíte, tak se vždy budete chtít vrátit. Proto bylo, je a vždy bude věčným městem.