Navštívené hotely Pomoc Icono Teléfono 1 800 227 23 56 | Barceló Agents |

Zavrít
my Barceló
POUZE HOTEL Letadlo + Hotel

Najděte si
svůj hotel

Zadejte hotel nebo destinaci Zavrít

Vyberte data a osoby

Hledat jiný hotel


hotely


Destinace

Temáticas

Hoteles con temática

Paises

Pokud znáte název hotelu nebo města, které hledáte, napište jej.

Pokud ne, nabízíme vám jiné možnosti hledání:

ZOBRAZIT MAPU ZOBRAZIT SEZNAM
Termín pobytu:
Počet nocí:
Osoby/Pokoje:
Sleva (nepovinné) Zobrazit slevy
DUBEN Zavrít

Other related destinations

 > 
 > 
 > Los Cabos

Luxusní hotely v Los Cabos

Jako drahé kameny se vyjímají města v oblasti Los Cabos spojená 32 kilometry nádherného pobřeží na nejjižnějším cípu Kalifornského poloostrova. Ubytování v některém luxusním hotelu v Los Cabos je zárukou nezapomenutelné dovolené. Cabo San Lucas je město ve špičce mexického poloostrova vyhledávané turisty pro příjemné bary na pláži, silné emoce a adrenalinové sporty, jako je paragliding či flyboarding. Flyboarding je nový sport, který začíná být velmi populární na Medano Beach. Lidé, kteří jej provozují, mají pod chodidly připevněnou desku se dvěma tryskami, jimiž proudí voda dolů, což jim umožňuje létat nad vodou.

Klidnějším zážitkem hostů některého resortu v Los Cabos je plavba lodí k El Arco, skalnímu oblouku, který se zvedá nad tyrkysovým mořem v nejjižnější části útesu. Nejlepší je připlout na lodi se skleněným dnem, neboť turisté tak mohou během cesty pozorovat barevný podmořský život. U tohoto pobřeží je městečko San José del Cabo, kde můžete vidět koloniální architekturu a provozovat různé volnočasové aktivity s rodinou. Město má katedrálu, dlážděné ulice a náměstí, kde se můžete procházet a seznamovat se s lidmi. Nejrůznější místní galerie lákají milovníky umění, kteří si zde mohou zakoupit díla Rodriga de la Sierra a Franka Arnolda.

See: Seznam | Mapa
Hotel Barceló Gran Faro Los Cabos v Los Cabos

Resort all inclusive - ideální pro nejnáročnější hosty - se nachází v exkluzivní destinaci Los Cabos.
Číst dál »

Nacítám...

Barceló Grand Faro, nádherný hotelový resort v Los Cabos

Barceló Grand Faro Los Cabos je pohádkový luxusní hotel v Los Cabos pro ty, kdo hledají exkluzivní ubytování u Mar de Cortés, jen pár minut od centra San José del Cabo. Jeho 4 bazény (jedním z nich je bazén s efektem nekonečné hladiny) nabízejí hostům možnost příjemného koupání a opalování s krásným výhledem na pláž. Kromě toho mají bary strategickou polohu, aby turisté nebyli nikdy příliš daleko od svého oblíbeného koktejlu.

Exkluzivita resortu Los Cabos je patrná na službách i zařízeních hotelu, příkladem je noblesní japonská restaurace, kde mohou klienti ochutnávat z bohaté nabídky sushi. V pěti hotelových restauracích se podává bohatý výběr mezinárodních pokrmů. Chcete-li si maximálně odpočinout, můžete navštívitspa tohoto luxusního resortu, v němž se nabízí okruh hydroterapie zahrnující páru, saunu, hydromasážní vanu a můžete si zde objednat i masáže a podobné služby.

Hoteloví hosté, kteří si chtějí vyzkoušet adrenalinové aktivity, mohou jezdit na ocelovém laně (zipline), udělat si výlet v terénní čtyřkolce nebo zažít projížďku po pláži na velbloudu. Vzhledem ke kvalitním službám, od dětských aktivit až po zařízení pro služební cesty, je hotel Barceló Grand Faro Los Cabos dokonalou volbou pro nezapomenutelný pobyt v Los Cabos, místě, kde se setkává poušť a moře.