Navštívené hotely Pomoc Icono Teléfono 1 800 227 23 56 | Barceló Agents |

Zavrít
my Barceló
POUZE HOTEL Letadlo + Hotel

Najděte si
svůj hotel

Zadejte hotel nebo destinaci Zavrít

Vyberte data a osoby

Hledat jiný hotel


hotely


Destinace

Temáticas

Hoteles con temática

Paises

Pokud znáte název hotelu nebo města, které hledáte, napište jej.

Pokud ne, nabízíme vám jiné možnosti hledání:

ZOBRAZIT MAPU ZOBRAZIT SEZNAM
Termín pobytu:
Počet nocí:
Osoby/Pokoje:
Sleva (nepovinné) Zobrazit slevy
DUBEN Zavrít

Other related destinations

 > 
 > 
 > Puerto Vallarta

Hotely v Puerto Vallarta

Nechte se unést fantastickým výhledem na záliv Banderas z kopce za přístavem Puerto Vallarta. Od vody Tichého oceánu se odrážejí paprsky modré a zelené barvy a nad plážemi s bílým pískem se sklánějí větve palem. Jen kousek odtud se můžete kochat krásou přírodní scenérie, vodopádů a tropických pralesů pod vrcholky hor. Někteří hosté si v této destinaci užívají adrenalinových a jiných místních aktivit, jiní dávají přednost odpočinku u bazénu tohoto luxusního resortu. Bohatá nabídka sportů a rekreačních aktivit uspokojí i ty nenáročnější klienty a dobrodružné povahy. Existují zde také eko-zájezdy, na nichž mohou návštěvníci plavat s delfíny, pozorovat velryby anebo se účastnit rituálu mořských želv, které zde na pláži kladou vejce. Můžete se zde vydat na pěší túru údolím Sierra Madre anebo projet se na koni po křivolakých cestách. Za zmínku stojí možnost vyzkoušet extrémní seskok o rychlosti 100 km/h z velkých stromů nebo slaňování v místním přírodním parku. Chcete-li si udělat malou klidnou procházku, doporučujeme zamířit k nábřeží, které je plné barevných obchodů, restaurací a uměleckých objektů. Vyberte z nepřeberných možností s dopřejte si nezapomenutelné zážitky!

See: Seznam | Mapa
Hotel Barceló Puerto Vallarta v Puerto Vallarta - Jalisco

Barceló Puerto Vallarta

Puerto Vallarta - Jalisco, Mexiko

Tento hotelový komplex obklopený nádhernou přírodou nabízí apartmá se špičkovými službami.
Číst dál »

Nacítám...
Hotel   Occidental Nuevo Vallarta v Nuevo Vallarta - Nayarit

Occidental Nuevo Vallarta

Nuevo Vallarta - Nayarit, Mexiko

An all inclusive resort surrounded by the idyllic beach scenery and offering an attractive range of sports for the whole family.
Číst dál »

Nacítám...
Hotel   Royal Level Occidental Nuevo Vallarta v Nuevo Vallarta - Nayarit

Royal Level Occidental Nuevo Vallarta

Nuevo Vallarta - Nayarit, Mexiko

An exclusive hotel that offers the best VIP services and water sports facilities on the Riviera Nayarit coast.
Číst dál »

Nacítám...

Barceló Puerto Vallarta

Tento pětihvězdičkový hotel v Puerto Vallarta nabízí dokonalý luxus, kterému hosté mohou dát přednost před poznáváním zajímavostí okolního prostředí. I když hotel nabízí pouze ubytování typu suite a junior suite, jeho exkluzivní úroveň z něj činí hotel, který v této destinaci nemá konkurenci. Každý pokoj má balkón s výhledem na moře nebo na nádherné parky a zahrady hotelu. Co se týče gastronomie, najdete zde čtyři restaurace a jeden snack bar s bohatou nabídkou specialit z masa, mořských plodů i ryb z nejrůznějších světových kuchyní - španělské, mexické, italské i orientální. Ať už si hosté vyberou restauraci vnitřní nebo venkovní, vždy se mohou těšit na lahůdky mezinárodní kuchyně a exotické prostředí. Kromě restaurací můžete navštívit hotelové spa, strávit nějaký čas v posilovně, herně nebo na tenisovém kurtu. Odpolední a večerní divadelní show jsou skvělou tečkou za příjemně stráveným dnem. Barceló Puerto Vallarta, s bohatou nabídkou aktivit a zábavy, patří mezi nejlepší hotely celého pobřeží mexického Jalisca.