Navštívené hotely Pomoc Icono Teléfono 1 800 227 23 56 | Barceló Agents |

Zavrít
my Barceló
POUZE HOTEL Letadlo + Hotel

Najděte si
svůj hotel

Zadejte hotel nebo destinaci Zavrít

Vyberte data a osoby

Hledat jiný hotel


hotely


Destinace

Temáticas

Hoteles con temática

Paises

Pokud znáte název hotelu nebo města, které hledáte, napište jej.

Pokud ne, nabízíme vám jiné možnosti hledání:

ZOBRAZIT MAPU ZOBRAZIT SEZNAM
Termín pobytu:
Počet nocí:
Osoby/Pokoje:
Sleva (nepovinné) Zobrazit slevy
DUBEN Zavrít

Other related destinations

 > 
 > 
 > Mayan Riviera

Hotels on the Riviera Maya

Riviera Maya is located in the state of Quintana Roo in Mexico. Almost 100 km of coastline stretching from Port Morelos to Punta Allen. It is one of the leading tourist destinations in the Caribbean thanks to its white sand beaches flanked by palm groves and crystalline turquoise sea.

Among the attractions of the Riviera Maya you will find the only Mayan ruins located along the coast, and the Cenotes, underwater caves with crystal clear waters for scuba diving. Children will enjoy in Xel-Há, the biggest aquarium in the world and the different natural parks in the area. End your day with a stroll through along Playa Del Carmen, the urban centre of Riviera Maya. Enjoy this natural paradise in the Caribbean!

Maya Beach Resort

Objevte nový koncept Barceló, který umožňuje našim klientům využívat všech služeb, a to více než jednoho hotelu, díky naší filozofii „ubytujte se v jednom hotelu a užijte si jich pět": Barceló Maya Beach, Barceló Maya Caribe, Barceló Maya Tropical, Barceló Maya Colonial a Barceló Maya Palace Deluxe.

Tento neuvěřitelný resort, který se nachází přímo na pláži, má 14 různých barů, kde si můžete vychutnat ty nejlepší karibské koktejly, včetně baru se samoobslužnou restaurací a bowlingem, který je otevřen 24 hodin denně. Může se také pochlubit diskotékou Jaguar pro teenagery a neuvěřitelným obchodním centrem, kde si návštěvníci mohou koupit designové oblečení. Resort je inspirován mayskou architekturou, je umístěn na nádherné pláži s bílým pískem a obklopen velkolepými zahradami a bazény.

Přejete-li si více informací, klikněte zde a zobrazí se vám naše mapa se všemi potřebnými informacemi.

Hotely v Xpu-Ha

See: Seznam | Mapa
Hotel Barceló Maya Palace v Riviera Maya

Barceló Maya Palace

Riviera Maya, Mexiko

Exkluzivní hotelový komplex přímo u moře s all inclusive 24 hodin denně, který nabízí vybranou kuchyni a volnočasové aktivity.
Číst dál »

Nacítám...
Hotel Barceló Maya Caribe v Riviera Maya

Barceló Maya Caribe

Riviera Maya, Mexiko

Tento pětihvězdičkový hotelový komplex all inclusive se nachází přímo u pláže a pyšní se krásnou architekturou inspirovanou mayskou kulturou.
Číst dál »

Nacítám...
Hotel Barceló Maya Beach v Riviera Maya

Barceló Maya Beach

Riviera Maya, Mexiko

Velkolepý pětihvězdičkový hotelový komplex po nedávné rekonstrukci nabízí exkluzivní dovolenou na idylických plážích Karibského moře.
Číst dál »

Nacítám...
Hotel Barceló Maya Colonial v Riviera Maya

Barceló Maya Colonial

Riviera Maya, Mexiko

Hotelový komplex all inclusive s vlastním spa, dětským klubem, 4 restauracemi a mnoha dalšími službami. Ideální jak pro rodiny, tak pro páry.
Číst dál »

Nacítám...
Hotel Barceló Maya Tropical v Riviera Maya

Barceló Maya Tropical

Riviera Maya, Mexiko

Tento hotelový komplex all inclusive s pětihvězdičkovým zázemím pro všechny věkové kategorie je situován přímo u pláže Karibského moře.
Číst dál »

Nacítám...

Hotely v Playa del Carmen

See: Seznam | Mapa
Hotel   Royal Hideaway Playacar - Adults only v Riviera Maya

A luxury, adults-only 5-star hotel, right on an idyllic beachfront in Riviera Maya.
Číst dál »

Nacítám...
Hotel   Occidental at Xcaret Destination v Riviera Maya

Resort in Playa del Carmen that combines the very best natural surroundings with a wide range of leisure activities including the Xcaret Theme Park.
Číst dál »

Nacítám...
Hotel   Allegro Playacar v Riviera Maya

Allegro Playacar

Riviera Maya, Mexiko

The hotel specialises in offering a wide range of sports, entertainment and all types of events right on the beach at Playa del Carmen.
Číst dál »

Nacítám...

Hotely v Cozumel

See: Seznam | Mapa
Hotel   Occidental Cozumel v Cozumel

Occidental Cozumel

Cozumel, Mexiko

This is a luxury resort in the paradise setting of Cozumel beach, perfect for diving enthusiasts.
Číst dál »

Nacítám...
Hotel   Allegro Cozumel v Cozumel

Allegro Cozumel

Cozumel, Mexiko

A sophisticated resort with special packages for diving at Palancar reef, one of the most spectacular in the world.
Číst dál »

Nacítám...
PredchozíNásledující

Náš hotelový komplex na Mayské riviéře

V Barceló Hotels & Resorts se vaše dovolená stane nezapomenutelným zážitkem. Naším hlavním cílem je vaše spokojenost a spokojenost celé vaší rodiny. Z toho důvodu jsme vybudovali komplex, který je navržený tak, aby se líbil každému. V našem hotelovém komplexu najdete exkluzivitu, komfort i celý balíček aktivit pro všechny typy návštěvníků.
Barceló Maya Grand Resort je tvořen 6 hotely, které jsou obklopeny zahradami, bazény, dětskými koutky, sportovišti, delfináriem a vodním parkem. Nechybí zde kongresové centrum a restaurace s bohatou nabídkou specialit různých kuchyní. Jedinečný zážitek na vás navíc čeká v našem Premium Level, který nabízí exkluzivitu a luxus, a to jak ve službách, tak v zařízeních. To všechno na vás čeká v rajském prostředí Mayské riviéry.

Destinace pro všechny typy návštěvníků

Mayská riviéra je destinace vhodná pro návštěvníky všech věkových kategorií. Děti si budou užívat dlouhých slunečných dnů na pláži, vodních aktivit a návštěv přírodních parků této oblasti. Klidné vody a široké písčité pláže představují destinaci vhodnou i pro ty nejmenší. Najdete zde pláže jako jsou Punta Maroma, Playa Paraíso nebo Xpu-Ha, které jsou označovány jako nejlepší na světě a jejichž hloubka pouhého půl metru z nich činí lokalitu vhodnou pro děti. 
Pokud cestujete v páru, budete si moci užít romantické večery při pohledu na zapadající slunce nad mořem, při procházce po Quinta Avenida v městečku Playa del Carmen nebo v zóně Puerto Aventuras, kde můžete navštívit bezpočet barů a restaurací s bohatou nabídkou karibské gastronomie. 


Turisticky zajímavá místa

Jednou z hlavních turistických zajímavostí je akvárium v Xel-Há. Je považováno za největší přírodní akvárium na světě, ve kterém si můžete zaplavat společně s různými mořskými živočichy.
Biosférická rezervace Sian Ka’an je zapsaná na seznamu světového přírodního dědictví UNESCO. Můžete zde navštívit mangrovy a archelogická naležiště mayské civilizace.
Pokud chcete raději poznat tradiční mayskou vesnici, navštivte Puerto Morelos. Turisticky atraktivní je zde zejména tradiční architektura a nádherné moře.