Navštívené hotely Pomoc Icono Teléfono 1 800 227 23 56 | Barceló Agents |

Zavrít
my Barceló
POUZE HOTEL Letadlo + Hotel

Najděte si
svůj hotel

Zadejte hotel nebo destinaci Zavrít

Vyberte data a osoby

Hledat jiný hotel


hotely


Destinace

Temáticas

Hoteles con temática

Paises

Pokud znáte název hotelu nebo města, které hledáte, napište jej.

Pokud ne, nabízíme vám jiné možnosti hledání:

ZOBRAZIT MAPU ZOBRAZIT SEZNAM
Termín pobytu:
Počet nocí:
Osoby/Pokoje:
Sleva (nepovinné) Zobrazit slevy
DUBEN Zavrít

Other related destinations

 > 
 > 
 > Playa Montelimar

Hotely v Playa Montelimar, Nikaragua

Turisté hledající útočiště u moře v prosluněném tropickém ráji budou nadšeni hotely na Playa Montelimar. Tento nádherný kout země se rozkládá podél panenského pobřeží Tichého oceánu v Nikaragui a je obklopen zemědělskými farmami i svěžími lesy.

Tato pláž je v Nikaragui známá, neboť je jednoduše fantastická. Hosté se po ní mohou procházet celé kilometry jemným písečkem a přitom poslouchat šumění vln a pozorovat při práci místní rybáře či lovce mušlí. Mořské vlny a směr větru v této oblasti jsou vhodné pro ty, kdo chtějí poprvé vyzkoušet windsurfing. Zkušenější surfaři se mohou přesunout na sever, kde jsou vlny vyšší a náročnější. Lidé si oblíbili též sport zvaný „bodyboarding“, který se podobá windsurfingu, jen vyžaduje menší úsilí a zážitek z moře je velmi podobný.

Kromě toho, že můžete trávit celé dny na pláži, se můžete věnovat i jiným volnočasovým aktivitám, například podnikat různé výlety do okolí. V městečkách Masachapa a Pochomil můžete vidět ukázky místní kultury. Můžete se také zúčastnit výpravy do džungle na koni nebo v terénním vozidle, navštívit jeskyně s prastarými nápisy nebo strávit nezapomenutelnou noc s tancem a lahodnými nápoji.

See: Seznam | Mapa
Hotel Barceló Montelimar v Playa Montelimar

Barceló Montelimar

Playa Montelimar, Nikaragua

Hotel all inclusive s jedinečnou polohou v Nikaragui uprostřed nádherné přírodní scenérie Montelimar.
Číst dál »

Nacítám...

Ty nejlepší hotely na Playa Montelimar

Pokud hovoříme o hotelech na Playa Montelimar, existuje jen jedna možnost: Barceló Montelimar Beach. Tento luxusní resort se rozkládá na ploše 2 km čtverečních a je orientovaný směrem k nádherné pláži. Mnohé pokoje mají výhled na moře a jiné na některý ze tří hotelových bazénů. Tento exkluzivní hotelový komplex nabízí bungalovy těm hostům, kteří touží po maximálním soukromí v tropické džungli.

Bungalovy různých velikostí jsou rozmístěny mezi barevnými zahradami podél celého pobřeží. Můžete si vybrat menší dvoulůžkový bungalov nebo bungalov s více místnostmi pro ubytování celých rodin nebo jako místo setkání pro skupinu přátel.

Resort připomíná prezidentské sídlo a nabízí jedinečné luxusní služby a vybavení, například casino, letiště a kilometry lesů pro procházky nebo vyjížďky na koni. Najdete zde čtyři restaurace formou švédských stolů, jednu restauraci a la carte, tematické a jiné možnosti večeří, různé bary, v nichž můžete relaxovat se svým oblíbeným nápojem.

Hotelový komplex je ideálním ubytováním pro všechny, kdo hledají útěk z každodenního života v absolutním klidu, a přitom jen 72 kilometrů od Managuy. Zde mohou hosté poznat vzrušující místní městskou kulturu i noční život hlavního města.