Cerrar
 

Navštívené hotely Ostatní související hotely Pomoc Icono Teléfono 1 800 227 23 56 | Barceló Agents |

Zavrít
my Barceló
Vistas del hotel Barceló Brno Palace

Najděte si
svůj hotel

Zadejte hotel nebo destinaci Zavrít

Barceló
Brno Palace

Vyberte data a osoby

Váš výběr

Barceló
Brno Palace

Hledat jiný hotel


hotely


Destinace

Temáticas

Hoteles con temática

Paises

Pokud znáte název hotelu nebo města, které hledáte, napište jej.

Pokud ne, nabízíme vám jiné možnosti hledání:

ZOBRAZIT MAPU ZOBRAZIT SEZNAM
Termín pobytu:
Počet nocí:
Osoby/Pokoje:
Sleva (nepovinné) Zobrazit slevy
DUBEN Zavrít

Mi Barceló

  • Sledujte nás na Facebooku zde
  • Zaregistrujte se na kanál YouTube zde
  • Síganos en Google+ aquí
 > 
 > 
 > 
 > Hotel Barceló Brno Palace
PredchozíNásledující

Transfery a výlety

Hotel Barceló Brno**** nabízí svým hostům transfer a výlety, které je možné zarezervovat přímo po provedení rezervace na barcelo.com.

Transfery

Transfer z letiště Praha
Užívejte si svou dovolenou hned od první chvíle. Transfer v soukromém automobilu z pražského letiště jen za 198 € na osobu a pobyt. Náš řidič na vás bude čekat v příletové hale a bude držet tabuli s vaším jménem. Cena je uvedena za pokoj a cestu jedním směrem při obsazenosti max. 3 hosty.
Poznámka: v části komentářů vaší rezervace nás prosím informujte o čísle vašeho letu, hodině příletu a typu služeb, jaké byste chtěli zarezervovat (jeden směr, oba směry nebo jen zpáteční). Dále potvrdíme vaši rezervaci e-mailem. Kontaktujte prosím hotel pro možnosti přepravy větších skupin.


Přeprava z vídeňského letiště
Užívejte si svou dovolenou hned od první chvíle. Transfer soukromým automobilem z vídeňského mezinárodního letiště za 145 € na pokoj a pobyt. Náš řidič na vás bude čekat v příletové hale a bude držet tabuli s vaším jménem. Cena je uvedena za pokoj a cestu jedním směrem při obsazenosti max. 3 hosty.
Poznámka: v části komentářů vaší rezervace nás prosím informujte o čísle vašeho letu, hodině příletu a typu služeb, jaké byste chtěli zarezervovat (jeden směr, oba směry nebo jen zpáteční). Dále potvrdíme vaši rezervaci e-mailem. Kontaktujte prosím hotel pro možnosti přepravy větších skupin.

Transfer z bratislavského letiště
Užívejte si svou dovolenou hned od první chvíle. Transfer soukromým automobilem z bratislavského mezinárodního letiště jen za 125 € na osobu a pobyt. Náš řidič na vás bude čekat v příletové hale a bude držet tabuli s vaším jménem. Cena je uvedena za pokoj a cestu jedním směrem při obsazenosti max. 3 hosty. Poznámka: v části komentářů vaší rezervace nás prosím informujte o čísle vašeho letu, hodině příletu a typu služeb, jaké byste chtěli zarezervovat (jeden směr, oba směry nebo jen zpáteční). Dále potvrdíme vaši rezervaci e-mailem. Kontaktujte prosím hotel pro možnosti přepravy větších skupin.

Exkurze

Výlet do Lednicko-valtického areálu.
Výlet na novogotický zámek světového významu s nádhernými zahradami.

Navštivte letní rezidenci rodiny Lichtenštejnů postavenou v novogotickém stylu, kde se můžete procházet historickým parkem, dát si oběd, procházet se v jezerní krajině u obce Lednice, navštívit Chrám Tří grácií a vyhlídkovou věž Minaret. Na konci své návštěvy se můžete zúčastnit degustace vína ve vinných sklípcích umístěných pod hlavní rezidencí Lichtenštejnů ve valtickém paláci a potom následuje návrat do Brna.
Můžete si připlatit i další aktivity, jako například návštěvu botanických zahrad, výlet na lodi po kanálech parku nebo projížďku na koni do Janohradu. Hosté se mohou zúčastnit též 5km procházky k Minaretu (při dobrých klimatických podmínkách).

Celý výlet stojí 80 € na osobu a zahrnuje vstup do zámku, dopravu a prohlídku s průvodcem. Výlety se nabízejí v období od 1. května do 30. září, vždy v sobotu. Trvání návštěvy: 6 hodin, začátek v 9:00 ráno, návrat v 15:00.

Návštěva vinného sklípku stojí 50,- Kč. Cena zahrnuje výlet a ochutnávku 3 druhů vína. Hosté si mohou nechat skleničku jako suvenýr.


Jiné výlety a zajímavé aktivity:

Villa Tugendhat - dům a muzeum Dům Grety a Fritze Tugendhatových, kterou navrhl architekt Ludwig Mies van der Rohe, je slavnou památkou moderní architektury. Je to ojedinělá funkcionalistická stavba české architektury, která byla zařazena mezi památky UNESCO. Jak vlastní stavba, tak přilehlá zahrada, prošly rekonstrukcí, ve které jim byla navrácena původní podoba z 30. let minulého století. Interiéry byly navrženy s přesnými replikami původního nábytku.
Pro více informací prosím klikněte zde.

BRNO National Theatre (Národní Divadlo Brno)
Pro více informací prosím klikněte zde.

Hrad Špilberk Hrad Špilberk byl postaven ve 13. století králem Přemyslem Otakarem II ve 13. století jako oficiální sídlo a pevnost královského města Brna. Po 2. světové válce se stal Špilberk Muzeem města Brna. V roce 1962 byl vyhlášen národní kulturní památkou. Původně zchátralá budova prošla nedávnou rekonstrukcí, byla jí vrácena původní podoba hradu a stala se významnou turistickou památkou města.
Návštěvníci se mohou dozvědět všechno o historii hradu a města z jejích výstav a obdivovat umění a architekturu Brna. Během letních měsíců nádvoří hradu ožívá, neboť se zde pořádají nejrůznější kulturní akce.
Pro více informací prosím klikněte zde.