Cerrar
 

Navštívené hotely Ostatní související hotely Pomoc Icono Teléfono 1 800 227 23 56 | Barceló Agents |

Zavrít
my Barceló
Terraza bar del hotel Barceló Old Town Praha

Najděte si
svůj hotel

Zadejte hotel nebo destinaci Zavrít

Barceló
Old Town Praha

Vyberte data a osoby

Váš výběr

Barceló
Old Town Praha

Hledat jiný hotel


hotely


Destinace

Temáticas

Hoteles con temática

Paises

Pokud znáte název hotelu nebo města, které hledáte, napište jej.

Pokud ne, nabízíme vám jiné možnosti hledání:

ZOBRAZIT MAPU ZOBRAZIT SEZNAM
Termín pobytu:
Počet nocí:
Osoby/Pokoje:
Sleva (nepovinné) Zobrazit slevy
DUBEN Zavrít

Mi Barceló

  • Sledujte nás na Facebooku zde
  • Zaregistrujte se na kanál YouTube zde
  • Síganos en Google+ aquí
Romantic and Top Best Hotels - Barceló Old Town Praha
 > 
 > 
 > 
 > Barceló Old Town Praha Hotel
Predchozí Následující

Ocenění a uznání

Certificado de Excelencia 2014 Tripadvisor del hotel Barceló Old Town Praha

Certifikát Excelence 2016 od serveru Tripadvisor

Jedná se o důležité uznání, neboť se uděluje na základě názorů uživatelů, kteří svými body projevili spokojenost s naším hotelem. Toto ocenění je pro nás bezpochyby velkým úspěchem a dalším oceněním, které získáváme vedle každoročních Certifikátů za výbornou kvalitu, a to již od roku 2011.

Děkujeme, že jsme díky vám získali toto ocenění!

Premio HolidayCheck 2015 - Barceló Hotels & Resorts

Certifikát Holidaycheck 2015

Holidaycheck každoročně vybírá nejlepší hotely na světě, a to na základě názorů uživatelů, a odměňuje je oceněním za výborné služby a péči o klienta.

Jsme hrdí na to, že našemu hotelu byl udělen tento certifikát Holidaycheck 2015, a všem našim klientům děkujeme, že nás zvolili. Doufáme, že i nadále pro vás budeme významným hotelem a že vám budeme během vašich příštích pobytů nabízet naše nejlepší služby jako dosud.

Certificado de Excelencia 2015 Tripadvisor

Certifikát kvality 2015 od webového portálu Tripadvisor

Naše restaurace s barem Bohemica Old Town &získala Certifikát za výbornou kvalitu 2015 od serveru Tripadvisor. Jedná se o důležité uznání, neboť se uděluje na základě názorů uživatelů, kteří svými body projevili spokojenost s naším hotelem. Toto ocenění je pro nás bezpochyby velkým úspěchem a dalším oceněním, které získáváme vedle každoročních Certifikátů za výbornou kvalitu, a to již od roku 2011.

Děkujeme, že jsme díky vám získali toto ocenění!

Hall of fame 2015

Ocenění Certificate of Excellence Tripadvisor pátým rokem po sobě

Náš hotel získal toto prestižní ocenění, které se uděluje pouze hotelům, které získaly Certificate of Excellence pátým rokem po sobě. Certificate of Excellence Tripadvisor je ocenění, které se uděluje výhradně na základě dlouhodobého skvělého hodnocení uživatelů.

Rádi bychom za něj poděkovali všem návštěvníkům, kteří nás svým hodnocením podpořili.

Certificado de Excelencia 2014 Tripadvisor del hotel Barceló Old Town Praha

Certifikát kvality 2014 od serveru Tripadvisor

Hotel Barceló Old Town Praha získal Certifikát kvality 2014 od serveru Tripadvisor. Jedná se o důležité uznání, neboť se uděluje na základě názorů uživatelů, kteří svými body projevili spokojenost s naším hotelem. Tato cena je pro nás velkým úspěchem a těší nás, že Certifikát kvality získáváme od roku 2011 každoročně.

Tento Certifikát za výbornou kvalitu se uděluje pouze nejlepším hotelům. S potěšením a bez falešné skromnosti se proto k této ceně hlásíme a děkujeme všem, kdo nás zvolili. Doufáme, že budeme i nadále vaším oblíbeným hotelem a že budete s našimi službami spokojeni během tohoto roku i roků následujících.

Děkujeme, že jsme díky vám získali toto ocenění!

Travellers Choice 2013

Ocenění Trip Advisors Travellers´ Choice 2013 se udělují prostřednictvím uživatelů webu těm nejlepším hotelům na světě. Hotel Barceló Old Town Praha má tu čest, že byl vybrán jako jeden z 25 nejlepších hotelů České republiky. Je to pro nás mimořádně důležitá cena i důvod k hrdosti, neboť v tomto případě vybírají hotely svými názory a hlasy ti, kdo hotely skutečně znají - samotní hosté.

ISO 9001

IQNET a CQS udělily hotelu Barceló Old Town Praha certifikaci ISO 9001 v letech 2008 a 2009. Toto uznání je odrazem odhodlání společnosti splňovat ty nejvyšší požadavky na řízení kvality (SGC) požadované klienty.

Norma ISO 9001 je navíc uznávaná a akceptovaná na mezinárodních trzích coby nástroj umožňující organizacím nepřetržité zdokonalování systémů řízení.

Stáhnout normu ISO 9001