Navštívené hotely Pomoc Icono Teléfono 1 800 227 23 56 | Barceló Agents |

Zavrít
my Barceló
 > 
 > Dominican Republic

Hotely v Dominikánské republice

Není žádným tajemstvím, že turisté, kteří se rozhodnou navštívit Dominikánskou republiku, jsou okouzleni její bujnou vegetací a tropickou krásou a užívají si exotickou dovolenou plnou slunečných dnů. Tato destinace má však také bohatou historii a mnoho turisticky zajímavých míst. Stojí za to udělat si čas a navštívit oblasti jako Punta Cana, pláž Bávaro a Santo Domingo. Turisticky zajímavá místa najdete blízko všech hotelů Barceló v Dominikánské republice.

Například Fortaleza Ozama, poblíž města Santo Domingo, je druhá nejstarší vojenská pevnost na světě. Vstupné je zde velmi levné a návštěvník si může objednat průvodce nebo použít průvodce vlastního. Z pevnosti je navíc nádherný výhled na řeku Ozama.

Katedrála Primada de América je první katedrálou postavenou na americkém kontinentě a honosnou dominantou města Santo Domingo. Vyznačuje se nádherným architektonickým řešením, a to jak v interiéru, tak v exteriéru. Můžete se zde volně procházet nebo si zakoupit prohlídku s historickým výkladem.

Chcete-li navštívit zajímavou přírodní oblast, doporučujeme Boca del Diablo - geologicky zajímavý útvar, který stojí za návštěvu i přesto, že cesta do Punta Cana trvá 4 hodiny. Čeká vás zde úžasná podívaná - mořské vlny zde narážejí do skal, voda proniká malým otvorem ve skále a tryská vzhůru.

Dovolená v Dominikánské republice

Hotely v Dominikánské republice návštěvníkům nabízí resorty a oblasti plné luxusu. Hotel Barceló Bávaro Palace Deluxe je vybaven zařízeními a pokoji, které jsou ideální pro nejrůznější typy hostů, od rodin s dětmi až po páry na svatební cestě. Prostorné a pohodlné pokoje s exkluzivním vybavením promění váš pobyt v Dominikánské republice v nezapomenutelný zážitek.

Tento resort se navíc nachází v blízkosti jedné z 10 nejlepších pláží na světě. Bazény s bublinkovými masážemi, gurmánské restaurace, dětský koutek a spousta dalších zařízení a služeb doplňují nabídku hotelů Barceló na pláži Bávaro.

Hotely Barceló se nacházejí v těsné blízkosti oblasti plné pulsujícího nočního života. Jen pár kroků od resortu najdete mnoho kasin a nočních klubů, v nichž můžete příjemně zakončit báječně prožitý den v karibském ráji.

PredchozíNásledující
POUZE HOTEL Letadlo + Hotel

Najděte si
svůj hotel

Zadejte hotel nebo destinaci Zavrít

Vyberte data a osoby

Hledat jiný hotel


hotely


Destinace

Temáticas

Hoteles con temática

Paises

Pokud znáte název hotelu nebo města, které hledáte, napište jej.

Pokud ne, nabízíme vám jiné možnosti hledání:

ZOBRAZIT MAPU ZOBRAZIT SEZNAM
Termín pobytu:
Počet nocí:
Osoby/Pokoje:
Sleva (nepovinné) Zobrazit slevy
DUBEN Zavrít