Navštívené hotely Pomoc Icono Teléfono 1 800 227 23 56 | Barceló Agents |

Zavrít
my Barceló
POUZE HOTEL Letadlo + Hotel

Najděte si
svůj hotel

Zadejte hotel nebo destinaci Zavrít

Vyberte data a osoby

Hledat jiný hotel


hotely


Destinace

Temáticas

Hoteles con temática

Paises

Pokud znáte název hotelu nebo města, které hledáte, napište jej.

Pokud ne, nabízíme vám jiné možnosti hledání:

ZOBRAZIT MAPU ZOBRAZIT SEZNAM
Termín pobytu:
Počet nocí:
Osoby/Pokoje:
Sleva (nepovinné) Zobrazit slevy
DUBEN Zavrít

Other related destinations

 > 
 > 
 > Santo Domingo

Hotely v Santo Domingo

Santo Domingo, které je hlavním městem Dominikánské republiky, bylo v roce 1990 zapsáno na seznam světového kulturního dědictví UNESCO, neboť se zde nachází velké množství památek z koloniálního období, které mají mimořádný historický význam. Zdejší katedrála Santa María de la Encarnación je nejstarší katedrálou "Nového světa", byla postavena již na začátku 16. století, stejně jako zdejší nemocnice, klášter a univerzita. Od začátku existence města bylo Santo Domingo nejdůležitějším přístavem Dominikánské republiky a dodnes zde vidíme silný vliv živé přímořské kultury. Kromě aktivit, které jsou typické pro přímořská letoviska, jako je například sportovní rybolov či potápění, si zde mohou turisté udělat i příjemnou procházku po městě a poznávat jeho kouzlo i exotické obyvatele.

Návštěvníci města se mohou zaposlouchat do rytmu charakteristické hudby karibské oblasti, která se ozývá v živých ulicích města, ale mohou navštívit i koncert místního symfonického orchestru nebo vystoupení avantgardních umělců v Casa de Teatro. Ti, kdo se rozhodnou strávit den nákupy, budou fascinování krásou zářivých polodrahokamů, jako je jantar či vzácný larimar, které se prodávají na tržnicích Santo Dominga, mohou si zakoupit lahodné ovoce od místních pěstitelů i ručně vyráběné doutníky.

See: Seznam | Mapa
Hotel Barceló Santo Domingo v Santo Domingo

Barceló Santo Domingo

Santo Domingo, Dominikánská republika

Avantgardní hotel v Santo Domingo, který nabízí to nejlepší vybavení pro odpočinek nebo služební cestu.
Číst dál »

Nacítám...
Hotel   Occidental Hotel El Embajador v Santo Domingo

Occidental Hotel El Embajador

Santo Domingo, Dominikánská republika

An urban hotel strategically located in Santo Domingo for leisure or business trips.
Číst dál »

Nacítám...
Hotel   Royal Club El Embajador v Santo Domingo

Royal Club El Embajador

Santo Domingo, Dominikánská republika

With concierge and private restaurants, this part of El Embajador is one of the most exclusive in Santo Domingo.
Číst dál »

Nacítám...

Hotely Barceló v Santo Domingo

Hledáte-li během svého pobytu v Santo Domingo nejlepší služby, zábavu, pohodlí i pohostinnost, máte na výběr několik možností 5hvězdičkového ubytování, které se přizpůsobí vašim potřebám v hotelích v Santo Domingo řetězce Barceló Hotels & Resorts, v nichž najdete elegantní aluxusní pokoje s dokonalým vybavením a velkým výběrem vyhlášených restaurací a barů. Hotely Barceló v Santo Domingo mají vynikající polohu v samotném centru města, poblíž dlážděných ulic koloniální čtvrti i moderních obchodních částí města. Hotely nabízejí osvěžující bazény obklopené exotickou vegetací, vlastní fitness centra, pokojový servis, internet a mnoho dalších služeb pro maximální zpříjemnění pobytu hostů. Hotely mají i konkrétní prostory k pořádání schůzek a společenských akcí, a proto jsou velmi vhodné pro služební cesty.