Navštívené hotely Pomoc Icono Teléfono 1 800 227 23 56 | Barceló Agents |

Zavrít
my Barceló
My sunsational winter holidays.. Up to 20% off!
 > 
 > Kanárské ostrovy

Přijeďte na Kanárské ostrovy

I v zimě si můžete s rodinou užívat fantastického sluníčka!

Pouze do 31. října - pokud si zarezervujete na Barceló.com pobyt v některém z našich hotelů na Kanárských ostrovech, získáte slevu až 20 %, první dítě bude mít pobyt zdarma a na všechny vaše děti čeká spousta překvapení.

Využijte nyní této skvělé nabídky a užijte si pláž a sluneční paprsky uprostřed zimy! Rezervujte si svůj pobyt ve dnech od 1. listopadu 2015 do 30. dubna 2016 a prožijte tu nejlepší rodinnou dovolenou.

*Ve všech kategoriích pokojů, s výjimkou Barceló Margaritas, kde platí nabídka pouze pro apartmány, a v Barceló Castillo Beach Resort, kde se nabídka týká všech kategorií pokojů, s výjimkou studií. Tato nabídka neplatí pro Barceló Santiago, Barceló Fuerteventura Thalasso Spa, ani Barceló Castillo Club Premium.

Fuerteventura

Barceló Fuerteventura Thalasso Spa

Barceló Fuerteventura Thalasso Spa

Hotel vyhlášený svým centrem thalassoterapie a širokou nabídku sportovních aktivit. Přijeďte si s rodinou odpočinout!

Sleva až 15 % Rezervovat!

Poznejte tento hotel
Barceló Castillo Club Premium

Barceló Castillo Club Premium

Hotel v centru ostrova Fuerteventura, který se může pochlubit svým klidným přírodním prostředím. Místo splněných snů, kde se můžete s rodinou věnovat nejrůznějším aktivitám na čerstvém vzduchu.

Sleva až 15 % Rezervovat!

Poznejte tento hotel

Lanzarote

Barceló Lanzarote Resort

Barceló Lanzarote Resort

Hotel nacházející se na Costa Teguise s bohatou nabídkou zařízení, která nadchnou velké i malé hosty.

Sleva až 20 % Rezervovat!

Poznejte tento hotel

Tenerife

Barceló Santiago

Barceló Santiago

Prožijte si svůj sen v nádherném hotelu umístěném v přístavu Santiago, v němž se svými blízkými můžete relaxovat u moře a nechat se unášet krásou okolní přírody.

Sleva až 15 % Rezervovat!

Poznejte tento hotel
Barceló Varadero

Barceló Varadero

Hotel na ostrově Tenerife, který se může pochlubit dokonalou polohou a výhledem na ostrůvek La Gomera. Ideální hotel pro strávení nezapomenutelné dovolené v rodinném kruhu poblíž Playa de la Arena.

Sleva až 20 % Rezervovat!

Poznejte tento hotel

Gran Canaria

Barceló Margaritas

Barceló Margaritas

Objevte náš hotel na ostrově Gran Canaria a využijte programu all inclusive. Zapomeňte na všechny starosti, relaxujte a bavte se s rodinou u moře.

Sleva až 15 % Rezervovat!

Poznejte tento hotel
PredchozíNásledující

Hotels

At Barceló Hotels &Resorts, we think every child’s enthusiasm for going on holiday is totally justified, especially if they are in the Canary Islands. Because when they’re happy, their parents are too.
But this time we want to go the extra mile with a special offer! Receive unbeatable discounts and benefits when you book one of our resorts in Lanzarote, Fuerteventura, Grand Canary or Tenerife at Barcelo.com. Only valid until 31 October (included).
We offer up to 20% off, a free reservation for the first child, and we’ll also add a special Children’s Welcome Pack for your children, with a surprise in the room from the Barcy Kids Club.
The offer is valid for stays between 1 November 2015 and 30 April 2016, because we know that the sunshine and year-round warm temperatures of this Spanish paradise are the best ways to enjoy an unforgettable family holiday all year round.
Take advantage of this unique offer now! Book your reservation and give your kids excitement like never before with a long-awaited family holiday!

POUZE HOTEL Letadlo + Hotel

Najděte si
svůj hotel

Zadejte hotel nebo destinaci Zavrít

Vyberte data a osoby

Hledat jiný hotel


hotely


Destinace

Temáticas

Hoteles con temática

Paises

Pokud znáte název hotelu nebo města, které hledáte, napište jej.

Pokud ne, nabízíme vám jiné možnosti hledání:

ZOBRAZIT MAPU ZOBRAZIT SEZNAM
Termín pobytu:
Počet nocí:
Osoby/Pokoje:
Sleva (nepovinné) Zobrazit slevy
DUBEN Zavrít