Navštívené hotely Pomoc Icono Teléfono 1 800 227 23 56 | Barceló Agents |

Zavrít
my Barceló
 > 
 > 
 > Kostarika

Hotely All Inclusive na Kostarice

Kostarika je oblíbenou destinací turistů z celého světa. Tato země nabízí stovky kilometrů panenského pobřeží a velké přírodní bohatství, žije zde mnoho vzácných druhů chráněných ptáků, plazů i savců.

Křišťálově čisté moře karibské oblasti Kostariky je vyhlášené mezi příznivci potápění, neboť je zde po celý rok pod mořem vynikající viditelnost. Kdo by neodolal velkolepé kráse mořské fauny Karibiku? Hotely Barceló jsou vyhlášené po celém světě svou nabídkou prvotřídního ubytování v hotelech all inclusive na Kostarice.

Příkladem je exkluzivní pětihvězdičkový hotel Barceló Tambor Beach, který se nachází u pláže uprostřed pohádkové tropické vegetace. Velké a pohodlné pokoje nabízejí výhled na oceán nebo do zahrady. Vzhledem k vybavení objektu je tento hotel považován za jeden z nejlepších hotelů all inclusive na Kostarice.

Hosté v režimu all inclusive hotelu Barceló Tambor Beach mají přístup k bufetové restauraci "El Tucán" a ve všech barech a salónech hotelu si mohou dát místní nápoje bez omezení. V ceně je též přístup do nočního klubu a do bazénů, do dětského klubu Kid's Club, ekologického parku a na nejrůznější sportovní a jiné aktivity. Hosté mohou využívat též trezor na pokoji a další služby, například ručníky zdarma na pláži a u bazénu.
Tamarindo

Tamarindo

Poznejte náš úžasný hotel all inclusive na Langosta Beach, jedné z nejkrásnějších pláží v Kostarice.

Zobrazit hotely
Tambor Beach

Tambor Beach

Fantastický all inclusive hotel na nádherné Tambor Beach v Kostarice

Zobrazit hotely
Záliv Papagayo

Záliv Papagayo

Exkluzivní hotely se službami all inclusive v jedné z nejkrásnějších a nejklidnějších oblastí Kostariky, v zálivu Papagayo.

Zobrazit hotely

Kostarika all inclusive

Pětihvězdičkový hotel Barceló Langosta Beach, oceněný modrou vlajkou, je resort all inclusive na Kostarice situovaný poblíž města Tamarindo, v oblasti proslulé svými termálními prameny. Modrá vlajka znamená, že příznivci windsurfingu, kanoistiky i jiných vodních sportů zde mohou očekávat vodu té nejlepší kvality.

Klienti s balíčkem all inclusive hotelu Barceló Langosta Beach mohou využívat restaurace a bufet hotelu, konzumovat bez omezení místní nápoje v baru a v salóncích, účastnit se sportovních akcí a her, využívat hydromasážních van, trezoru pro úschovu cenných věcí a mnoha dalších služeb.

Jeden z nejlepších hotelů all inclusive na Kostarice, Barceló Langosta Beach, stejně jako hotel Occidental Grand Papagayo a Royal Club Grand Papagayo Resort, jsou zárukou toho, že si klienti během svého pobytu budou bezstarostně užívat dokonalou dovolenou v jedné z nejkrásnějších, nejzábavnějších a nejpříjemnějších destinací naší planety.

POUZE HOTEL Letadlo + Hotel

Najděte si
svůj hotel

Zadejte hotel nebo destinaci Zavrít

Vyberte data a osoby

Hledat jiný hotel


hotely


Destinace

Temáticas

Hoteles con temática

Paises

Pokud znáte název hotelu nebo města, které hledáte, napište jej.

Pokud ne, nabízíme vám jiné možnosti hledání:

ZOBRAZIT MAPU ZOBRAZIT SEZNAM
Termín pobytu:
Počet nocí:
Osoby/Pokoje:
Sleva (nepovinné) Zobrazit slevy
DUBEN Zavrít

Other related destinations