Navštívené hotely Pomoc Icono Teléfono 1 800 227 23 56 | Barceló Agents |

Zavrít
my Barceló
POUZE HOTEL Letadlo + Hotel

Najděte si
svůj hotel

Zadejte hotel nebo destinaci Zavrít

Vyberte data a osoby

Hledat jiný hotel


hotely


Destinace

Temáticas

Hoteles con temática

Paises

Pokud znáte název hotelu nebo města, které hledáte, napište jej.

Pokud ne, nabízíme vám jiné možnosti hledání:

ZOBRAZIT MAPU ZOBRAZIT SEZNAM
Termín pobytu:
Počet nocí:
Osoby/Pokoje:
Sleva (nepovinné) Zobrazit slevy
DUBEN Zavrít

Other related destinations

 > 
 > 
 > 
 > Cancún

Hotely all inclusive v Cancúnu

Rušný noční život a pláže s jemným pískem lákají hosty do hotelů all inclusive v Cancúnu. To ale není jediným důvodem k návštěvě, místní okolí je také plné přírodních krás a kulturních zajímavostí. Jižně od oblasti, kde se nacházejí hotely Barceló mohou turisté najít rozlehlou oblast Cancúnu k procházkám, Playa Delfines. Vaše procházka se stane jedinečným zážitkem díky nádhernému výhledu a skalním útvarům, které činí z této pestré pláže v Cancúnu jedno z nejoblíbenějších míst k fotografování.

Pokud turisté zamíří na sever, mohou poznat místní kulturu v mayském muzeum v Cancúnu, kde mohou shlédnout sochy, keramiku a dokonce i část mayských pyramid v pohodlí klimatizovaného prostoru.

A pokud zamíří do centra, mohou se přidat k místním obyvatelům v Parque de Palapas. Pro mnoho rodin je náměstí o víkendech centrem dění díky stánkům s jídlem, řemeslným výrobkům a různým akcím. Lidová kultura je rovněž k vidění na pobřežní promenádě Malecón Tajamar, která má výhled na jezero Nichupte a na obchodní centrum Malecón Americas s úžasnými obchody a restauracemi.

See: Seznam | Mapa
Hotel Occidental Costa Cancún v Cancun

Hotel přímo u pláže v Cancúnu, který nabízí hostům prostorné pokoje zařízené ve středozemním stylu.
Číst dál »

Nacítám...
Hotel Occidental Tucancún v Cancun

Occidental Tucancún

Cancun, Mexiko

Hotel all inclusive s nádhernými bazény, přímým vstupem na pláž a jedním z nejlepších výhledů v letovisku Cancún.
Číst dál »

Nacítám...

Nejlepší hotely all inclusive v Cancúnu

Dva nejlepší hotely v Cancúnujsou Barceló Costa Cancún, pouhých 6,5 km od centra, aBarceló Tucancun Beach, pouze několik kilometrů od průlivu. Stříbřité pláže a jedinečné bazény jsou běžnou součástí obou hotelů all inclusive v Cancúnu. Hosté v režimu all inclusive mohou relaxovat s vědomím, že jim budou podávána 3 jídla denně s možností vybrat si mexickou či španělskou kuchyni, nebo jiné mezinárodní pokrmy v kterékoliv ze čtyř restaurací, které jsou součástí nabídky. Navíc jsou součástí tohoto režimu i koktejly, nealkoholické nápoje, mini-bar na pokoji (doplňován denně) a různé pochutiny.

Hosté mohou vyzkoušet nemotorizované vodní sporty, jako polo, windsurfing a jízda na kajaku, a pobavit se během dne i navečer. Smlouva zahrnuje mnoho bonusů, jako dětský klub a osušky na hamaky a lehátka, které hostům umožní uvolnit se a užít si jedinečný zážitek.