Navštívené hotely Pomoc Icono Teléfono 1 800 227 23 56 | Barceló Agents |

Zavrít
my Barceló
 > Různé
Nejlepší cena on-line garantována

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY1. Musíte mít potvrzenou rezervaci provedenou na Barcelo.com nebo prostřednictvím naší kontaktní linky.

2. Tafirní podmínky uvedené na jiné webové stránce musí zcela souhlasit s podmínkami čistého tarifu rezervovaného na Barcelo.com: 
- stejný hotel         
- stejný typ pokoje      
- stejná délka a termín pobytu        
- stejné podmínky prodeje, podmínky zrušení platby, podmínky platby předem, podmínky vztahující se ke změnám v rezervací, atd.        
- stejný počet hostů    
- stejná měna   

3. Žádost je třeba zaslat do 24 hodin po nákupu a nejméně 24 hodin před příjezdem do hotelu.

4. K odeslanému formuláři je třeba přidat snímek obrazovky nejlevnějšího tarifu nalezeného na jiné webové stránce, včetně data a času této sazby.

5. Je možno odeslat pouze jednu žádost o vyrovnání na zákazníka během 24 hodin.

6. Pokud nejnižší tarif uvedený na Internetu odpovídá rezervaci na několik nocí, pak záruka pokrývá konečnou cenu celé rezervace, nikoliv cenu za každou jednotlivou noc.

7. Nejlevnější nalezená cena je čistou cenou bez daně příslušící danému městu/zemi anebo jiného typu daně příslušícího ceně za pokoj.
 
8. Tarif veřejně přístupný na Internetu a ověřitelný prostřednictvím Barcelo.com.

9. Celkový rozdíl uvedený na jiné stránce musí být alespoň 5 €. Pokud to zákon přímo nezakáže, Barceló Hotels & Resorts si vyhrazuje právo změnit nebo zrušit tuto nabídku a její podmínky, a to kdykoliv a na základě vlastního uvážení.

10. V případě, že bude provedeno vyrovnání (je-li přiznána další sleva 10 % nebo ne), bude aplikováno na původní tarif. Na novou konečnou cenu se nevztahují slevové kódy nebo speciální slevy, které by mohly být uznány v původní rezervaci, včetně těch uvedených v bonusovém programu my Barceló.

11. Pokud používáte mobilní verzi (m.barcelo.com) a najdete lepší cenu na jiné webové stránce nebo v mobilní aplikaci, bude uznáno vyrovnání ceny, nikoli však sleva 10 %.
 
12. Každá žádost o vyrovnání nižší ceny, která byla nalezena prostřednictvím mobilního telefonu na stránce třetích osob, nebo v mobilní aplikaci, musí být odeslána do 24 hodin od původní rezervace na Barcelo.com nebo oznámena prostřednictvím naší kontaktní linky.

13. Pokud je žádost o vyrovnání uskutečněna o víkendu, tedy od pátku od 16:00 hodin (GMT+2/+1 podle letního/zimního času), pak může být vyrovnávání odloženo až na pondělí (GMT+2/+1 podle letního/zimního času).
POUZE HOTEL Letadlo + Hotel

Najděte si
svůj hotel

Zadejte hotel nebo destinaci Zavrít

Vyberte data a osoby

Hledat jiný hotel


hotely


Destinace

Temáticas

Hoteles con temática

Paises

Pokud znáte název hotelu nebo města, které hledáte, napište jej.

Pokud ne, nabízíme vám jiné možnosti hledání:

ZOBRAZIT MAPU ZOBRAZIT SEZNAM
Termín pobytu:
Počet nocí:
Osoby/Pokoje:
Sleva (nepovinné) Zobrazit slevy
DUBEN Zavrít