Ziyaret edilen oteller Yardım Icono Teléfono 1 800 227 23 56 | Barceló Agents |

Kapat
my Barceló
SADECE OTEL Uçak + Otel

Otelinizi
bulun

Otel veya varış noktası seçin Kapat

Tarihleri ve kişileri seçin

Başka bir otel arayın


oteller


Hedefler

Temáticas

Hoteles con temática

Paises

Aradığınız şehrin veya otelin adını biliyorsanız, buraya yazın.

Bilmiyorsanız, diğer arama seçeneklerini kullanın:

HARİTAYI GÖR LİSTEYİ GÖR
Konaklama tarihleri:
Gece sayısı:
Kişiler/Odalar:
İndirim (isteğe bağlıdır) İndirimleri gör

Yükleniyor Tarifeler yükleniyor...

Ara

Iptal et

NİSAN Kapat
 > 
 > Costa Rica

Kosta Rika'daki oteller ve resortlar

Kosta Rika, misafirlerin el değmemiş ormanları ziyaret edip muhteşem güzellikteki fauna ve bitki örtüsünü keşfedebileceği, aktif bir yanardağa tırmanıp kraterine yukarıdan bakabileceği, turkuaz rengindeki dalgalar üzerinde rüzgar sörfü yapıp inanılmaz Chirripó dağının zirvesinden Karayip Denizi'nin sıcak sularının ve Pasifik Okyanusu'nun sonsuzluğunun tadını çıkarabileceği mükemmel bir doğa cennetidir.

Kosta Rika'da eko-turizm. En orijinal haliyle doğa

Kosta Rikadoğal çevrenin korunması konusuna dünyada en fazla özen gösteren ülkelerden biri olup eko-turizm gerçekleştirmek için en iyi tatil noktalarından biri olarak kabul edilmektedir. Kosta Rika yalnızca karbon emisyonlarını tamamen gidermiş ilk ülke olma yolunda ilerlemekle kalmayıp aynı zamanda tüm ülkede avcılığın yakın zamanda yasaklandığı ve toprakların dörtte birinden fazlası korumalı alan ilan edildiği bir ülke olma özelliğine sahiptir. Ülke, ormanların yok edilmesine tamamen son vermiş olup ülkedeki milli parklarda bini aşkın kuş türü yaşamakta ve ayrıca sayısız kaplumbağa, timsah, vahşi kedigiller, maymunlar ve böcekler bulunmaktadır. Bir gezgin Kosta Rika'yı ziyaret etmeye karar verdiği zaman, sadece tropikal bir cennette rahatlamakla kalmaz, aynı zamanda yeryüzünde en zengin biyo-çeşitlilik sunan ülkelerden birinde yaşamanın ne anlama geldiğini yaşama imkanına kavuşur.

Kosta Rika'daki Barceló otelleri ve resortları

Barceló Hotels & Resorts, hayalleri süsleyen dört tatil noktasına yayılmış altı muhteşem Kosta Rika oteline sahiptir: Papagayo Körfezi, Tambor Plajı, Tamarindo ve ülkenin göz alıcı başlenti San José de Costa Rica.

Barceló Tambor Beach oteli, Los Delfines Golf & Country Club'ın hemen yanından yer almakta olup sahip olduğu modern odaların yanı sıra tüm konukları için muhteşem bir her şey dahil sisteme ev sahipliği yapar ve önündeki plajıyla bir rahatlama vahası sunar. Şehir kaşifleri ve iş amaçlı seyahat edenler, sakin Uruca bölgesinde yer alan lüks ve modern Barceló San José Palacio otelinin benzersizliğine hayranlık duyar. Barceló Langosta Beach, Tamarindo Körfezi sahilinde yer alan tropikal bir cennete terleşmiş, harika bir güzelliğe sahip verimli ormanlarla çevrili muhteşem bir resort olup misafirler havuzun hemen yanı başındaki güneş şemsiyesinin altında lezzetli kokteyllerini içip rahatlarken Pasifik Okyanusu'nun getirdiği hafif meltemin eşliğinde mest olurlar. Royal Club Grand Papagayo Resort oteli, Papagayo Körfezi'nde özel bir tatilin tadını çıkarmak için çok iyi bir seçenek olup bu otel olağanüstü Pasifik Okyanusu manzaralı geniş ve lüks odaların yanı sıra kusursuz ve kişiselleştirilmiş bir hizmete ev sahipliği yapar. Dolayısıyla, beklentisi en yüksek olan gezginlerin, Kosta Rika'da yapacakları tatil için Barceló Hotels & Resorts'u tercih etmesi hiç de şaşırtıcı değildir.