Ziyaret edilen oteller Yardım Icono Teléfono 1 800 227 23 56 | Barceló Agents |

Kapat
my Barceló
SADECE OTEL Uçak + Otel

Otelinizi
bulun

Otel veya varış noktası seçin Kapat

Tarihleri ve kişileri seçin

Başka bir otel arayın


oteller


Hedefler

Temáticas

Hoteles con temática

Paises

Aradığınız şehrin veya otelin adını biliyorsanız, buraya yazın.

Bilmiyorsanız, diğer arama seçeneklerini kullanın:

HARİTAYI GÖR LİSTEYİ GÖR
Konaklama tarihleri:
Gece sayısı:
Kişiler/Odalar:
İndirim (isteğe bağlıdır) İndirimleri gör

Yükleniyor Tarifeler yükleniyor...

Ara

Iptal et

NİSAN Kapat

Diğer ilgili destinasyonlarda

 > 
 > 
 > Guatemala City

Guetamala City'deki oteller

Guatemala City'nin sahip olduğu canlı modernliğin altında gizlenmiş olan binlerce yıllık tarih, bu şehri Orta Amerika için kültürel bir merkez yapmış ve geçiş yollarının merkezine oturtmuştur. Otellerin, restoranların ve alışveriş merkezlerinin gelişimi, koruma önlemlerinin artırılmış olmasına karşın bazı antik piramitlerle iç içe geçme sonucu doğurmuş, Amerika'nın keşfi öncesine ait tarihi gözler önüne sermiştir.

Miraflores alışveriş merkezinin moda mağazaları arasına gizlenmiş olan Maya harabelerinden kalma küçük bir kısım, henüz alışveriş merkezi inşa edilmekte iken keşfedilmiştir. Miraflores Müzesi, Maya medeniyetine hayran olanlar için zorunlu bir ziyaret yeri olup, tarihi değeri nedeniyle koruma altına alınmış olan taç mücevherleri ile Ulusal Arkeoloji ve Etnoloji Müzesi de bu ziyarete dahil edilmelidir.

Guatemala City'deki otellerin misafirleri, yürüme mesafesinde yer alan ve Katolik tasvirlerle süslü muhteşem bir sergi olan La Merced Müzesini ziyaret edebilir ve daha önce hükümet konağı olarak kullanılan ve 20. yy'a ait sanat eserlerinin bolca bulunduğu ve bu çağda inşa edilmiş olan Palacio Nacional'i gezi güzergahına dahil edebilir. Şehirde ziyaret edilebilecek en benzersiz yerlerden biri de, Guatemala'nın üç boyutlu topografik modelinin bulunduğu rölyef haritadır. Yükselti ve alçaltılarla dolu indirgenmiş bir görüntü sunması nedeniyle, Guatemala'nın üçte ikisinin çeşitli dağlardan oluştuğu gözler önüne serilir.

Otel Barceló Guatemala City içinde Guatemala City

Barceló Guatemala City

Guatemala City, Guatemala

Guatemala'nın finans merkezinde yer alıyor ve hem iş seyahatleri hem de şehir turizmi için ideal.
Devamını oku »

Yükleniyor...

Barceló Guatemala City

Guatemala City'de bir otel arandığı zaman pek çok seçenek mevcut olmasına karşın Barceló Guatemala City oteli, turistler için veya göz alıcı bir kutlama veya iş etkinliği düzenlemek isteyenler açısından en iyi seçenek olma özelliğine sahiptir.

Beş yıldızlı otel, sunduğu lüks, konfor ve emniyetin yanı sıra konaklama esnasında doğal çevrenin korunmasına da katkıda bulunmanızı sağlar, zira her odada enerji tasarruflu cihazlar bulunmaktadır ve enerjinin ideal kullanımı, otelin tümü genelinde ve sahip olduğu alanların her birinde mümkün kılınmış durumdadır. Isıtmalı havuz ve güzellik merkezinin yanı sıra açık büfe spesiyaliteleri, Japon mutfağı ve rahat atıştırma imkanları dahil olmak üzere sunulan geniş mutfak seçenekleri misafirin rahatlaması ve esenliği için düşünülmüş özel ayrıntılardan birkaçıdır.

Strikers Sports Bar, hemen hemen her gece canlı müzik veya karaoke sunar ve ziyaretçiler haftanın her günü spor salonunda egzersiz yapabilir.

Guatemala City'de bulunan oteller arasında öne çıkan, Barceló Guatemala City oteli, rengarenk grupların düzenlediği büyük ve başarılı kutlama ve etkinlik organizasyonları ile ünlüdür ve otelin çeşitli toplantı salonları 20 ila 1500 arasında katılmcıya ev sahipliği yapabilir. Ayrıca ücretsiz otobüs hizmeti, havalimanı ile otel arasındaki transferlerin kolay ve rahat olmasını sağlar.

Açık havada macera düşleyen ziyaretçiler, kendilerine eşlik etmek için tam anlamıyla hazır olan ekiplere güvenebilir. Atitlan gölünde kayıkla gezinti, Tzala şelalelerinde veya Pacaya Volkanına dek yapılan trekking etkinliği, misafirlerin yapabileceği gezi faaliyetlerinden yalnızca birkaçıdır.