Ziyaret edilen oteller Yardım Icono Teléfono 1 800 227 23 56 | Barceló Agents |

Kapat
my Barceló
 > 
 > Guatemala

Guatemala'daki oteller ve resortlar

Orta Amerika'nın en farklı özelliklere sahip ve yüzölçümü itibarıyla topraklarının yalnızca yüzde 2'sinden azı yerleşime açılmış olan ülkesi Guatemala, güney doğu yönünde uzanan Pasifik kıyısı ve doğuya doğru kıvrılan az miktardaki Karayip sahili ile göz alıcı bir tabii zenginliğe sahiptir. Bu küçük ülke, dünya genelinde, sahip olduğu geniş tropikal ormanlar, volkanlar ve eski Maya uygarlığından günümüze kalan yapılarıyla tanınmaktadır. Pek çok ziyaretçi, yedi Maya kalıntısını keşfetmek ve İspanyol kolonisi dönemi ile Maya yerlilerinin karışımı olan bu farklı kültürü tecrübe etmek üzere ülkeye akın etmektedir.

Eski Guatemala bölgesi, yerel kültür ve tarih konusunda ilgili olan gezginler için ziyaret edilen başlıca bölgesidir. Guatemala City'den yalnızca 48 dakika uzaklıktadır. Bu kent pek çok tarihi yapıya, anıta ve kalıntıya ev sahipliği yapmaktadır. Ziyaretçilerin, yerel halkın günlük yaşantısını keşfedebilmesi üzere turlar buradan başlamaktadır. Guatemala'nın en konforlu otelleri ve resortları müşterilerine, ülkede yapacakları konaklama esnasında muhteşem tesisler sunmaktadır.

Barceló Guatemala City oteli

Barceló Guatemala City, Aurora uluslararası havalimanından yalnızca iki buçuk kilometre uzakta yer alan, çok iyi bir konuma sahip, muhteşem bir 5 yıldızlı şehir otelidir. Havalimanı transferleri ücretsizdir. Guatemala'nın en iyi otellerinden biri olan Barceló Guatemala City'de, iş seyahatleriniz ve turistik amaçlı konaklamalarınız için gerekli tüm konforu size sunacak olan 365 adet zarif oda bulunmaktadır.

Kongre merkezi, aynı anda üç bin kişiyi bulundurabilecek şekilde tasarlanmıştır. Sahip olduğu 25 toplantı salonu, eksiksiz olarak donatılmış olup, tüm otel dahilinde Wi-Fi mevcuttur. Barceló Guatemala City'de bir business center, bir havayolu şirketi ofisi, bir araba kiralama şirketi ve bir de seyahat acentesi mevcuttur. Ayrıca ziyaretçiler yüzme, tenis, yoga gibi aktivitelerden faydalanabilir ve spor salonunu kullanabilir. Otel dahilinde, masaj salonu ve güzellik merkezi içeren bir spa da mevcuttur.

La Vista restoranı, konuklara haftanın her günü değişik ülke mutfaklarından ve Pazar günleri de uluslararası yemeklerden oluşan lezzetli bir büfe sunmaktadır. Otel dahilinde yerel içeceklerin yanı sıra bira, şarap ve margarita gibi özel içecekler sunulmaktadır. Sports Bar Strikers, büyük bir plazma ekranda ulusal ve uluslararası spor etkinliklerinin izlenebileceği ve en iyi şekilde zaman geçirilebilecek samimi bir mekandır. Bar içerisinde Salı ve Cuma günleri arası canlı müzik, Cumartesi günleri de karaoke sunulmaktadır.

SADECE OTEL Uçak + Otel

Otelinizi
bulun

Otel veya varış noktası seçin Kapat

Tarihleri ve kişileri seçin

Başka bir otel arayın


oteller


Hedefler

Temáticas

Hoteles con temática

Paises

Aradığınız şehrin veya otelin adını biliyorsanız, buraya yazın.

Bilmiyorsanız, diğer arama seçeneklerini kullanın:

HARİTAYI GÖR LİSTEYİ GÖR
Konaklama tarihleri:
Gece sayısı:
Kişiler/Odalar:
İndirim (isteğe bağlıdır) İndirimleri gör

Yükleniyor Tarifeler yükleniyor...

Ara

Iptal et

NİSAN Kapat