Ziyaret edilen oteller Yardım Icono Teléfono 1 800 227 23 56 | Barceló Agents |

Kapat
my Barceló
 > 
 > Dominican Republic

Dominik Cumhuriyeti'ndeki oteller

Dominik Cumhuriyeti'ni ziyaret etmeye karar veren konukların, ülkenin sunduğu verimli ve tropikal güzellikten nasıl etkileneceğini ve güneş dolu egzotik bir tatilin tadını nasıl çıkaracağını tekrar belirtmeye gerek yok. Ancak bu tatil noktası sahip olduğu Tarih ve ziyaret edilebilecek yerleri ile de zenginlik sunmaktadır. Punta Cana, Playa Bávaro, Puerto Plata ve Santo Domingo gibi yerleri ziyaret etmek için zaman ayırmaya değer. Ve Dominik Cumhuriyeti'ndeki herhangi bir Barceló otelinin hemen yakınında daima göz alıcı yerler bulunmaktadır.

Örneğin, Santa Domingo yakınlarındaki Fuerte Ozama, dünyanın en eski ikinci askeri kışlasıdır. Buraya giriş çok ucuz olup, ziyaretçi, bir rehber eşliğinde veya kulaklık kullanarak bu mekanı gezebilir. Ayrıca, bu mekan dahilinde Ozama nehrinin büyüleyici manzarasının da tadını çıkarabilirsiniz.

Primada de América Katedrali, Amerika kıtasında inşa edilmiş olan ilk katedraldir ve Santo Domingo şehrinin baş tacı konumundadır. Hem iç hem de dış mimarisi dolayısıyla, muhteşem bir yapıdır. Bu mekanın tarihi konusunda bilgilenmek isterseniz, kendi başınıza ziyaretinize devam edebileceğiniz gibi, tercihinizi, son derece uygun kulaklıklı turlardan yana da kullanabilirsiniz.

İlgi çekici bir doğal ortamı keşfetmek isterseniz, en iyi seçenek Boca del Diablo'yu ziyaret etmek olacaktır ve bunun için Punta Cana'dan 4 saatlik yolculuğu göze almaya değer. Dalgalar kayalıklara vurduğu zaman, denizin suyu kabarır ve havada güzel izler bırakarak harika bir gösteriye dönüşür.

Dominik Cumhuriyeti'nde Tatil

Dominik Cumhuriyeti'ndeki oteller ziyaretçileri için son derece lüks resortlara ve olanaklara sahiptir. Barceló Bávaro Palace Deluxe, çocuklu ailelerdenbalayındaki eşlere kadar çok çeşitli ziyaretçi profilleri için ideal tesislere ve odalara sahiptir. En iyi olanaklarla birlikte sunulan geniş ve konforlu odalar, Dominik Cumhuriyeti'ndeki konaklamanızın unutulmaz olmasını sağlar.

Ayrıca resort, dünyanın en iyi 10 plajından birinin hemen yanı başındadır. Baloncuklu havuzlar, gurme restoranlar, çocuk oyun alanı ve diğer sayısız tesis ve hizmetler, Playa Bávaro'daki Barceló otellerinin eksiksiz imkânlarını ortaya koyar.

Barceló otelleri, bölgenin göz alıcı gece hayatının çok yakınındadır. Çok sayıda casino ve gece kulübü resorttan birkaç adım ötede yer almakta olup, cennette biten bir günü en iyi şekilde kutlama olanağı sunar.

ÖncekiDevam
SADECE OTEL Uçak + Otel

Otelinizi
bulun

Otel veya varış noktası seçin Kapat

Tarihleri ve kişileri seçin

Başka bir otel arayın


oteller


Hedefler

Temáticas

Hoteles con temática

Paises

Aradığınız şehrin veya otelin adını biliyorsanız, buraya yazın.

Bilmiyorsanız, diğer arama seçeneklerini kullanın:

HARİTAYI GÖR LİSTEYİ GÖR
Konaklama tarihleri:
Gece sayısı:
Kişiler/Odalar:
İndirim (isteğe bağlıdır) İndirimleri gör

Yükleniyor Tarifeler yükleniyor...

Ara

Iptal et

NİSAN Kapat