Ziyaret edilen oteller Yardım Icono Teléfono 1 800 227 23 56 | Barceló Agents |

Kapat
my Barceló
SADECE OTEL Uçak + Otel

Otelinizi
bulun

Otel veya varış noktası seçin Kapat

Tarihleri ve kişileri seçin

Başka bir otel arayın


oteller


Hedefler

Temáticas

Hoteles con temática

Paises

Aradığınız şehrin veya otelin adını biliyorsanız, buraya yazın.

Bilmiyorsanız, diğer arama seçeneklerini kullanın:

HARİTAYI GÖR LİSTEYİ GÖR
Konaklama tarihleri:
Gece sayısı:
Kişiler/Odalar:
İndirim (isteğe bağlıdır) İndirimleri gör

Yükleniyor Tarifeler yükleniyor...

Ara

Iptal et

NİSAN Kapat

Diğer ilgili destinasyonlarda

 > 
 > 
 > Santo Domingo

Santo Domingo'daki oteller

Dominik Cumhuriyeti'nin başkenti olan Santo Domingo sahip olduğu kolonyal döneme ait sayısız tarihi ve anıtsal eser dolayısıyla UNESCO tarafından 1990 yılında İnsanlığın Kültürel Mirası Listesine dahil edilmiştir. Şehir, İspanyol sömürgecilerin "Yeni Dünya" olarak adlandırdığı kıtanın en eski kilisesinin yanı sıra, 16. yy'ın başlarında inşa edilmiş olan üniversiteye ve ülke katedraline ev sahipliği yapmaktadır. Santo Domingo şehri ilk temellerinin atılmasından bu yana Dominik Cumhuriyeti'nin en önemli limanı olmuş ve bu durum şehrin bugüne değin canlı liman kültüründen güçlü bir şekilde etkilenmesini sağlamıştır. Şehir spor amaçlı balıkçılık ve dalış gibi kıyılarda yapılan etkinliklerin yanı sıra şehrin barındırdığı büyülü atmosferi ve canlı sokakları yürüyerek bir baştan bir başa keşfetmeye ve insanlarının egzotik karakterini tanımaya davet eder şekilde, misafirlerine çok farklı eğlence seçenekleri sunmaktadır.

Ziyaretçiler şehrin Senfoni Orkestrası, Casa de Teatro etrafında toplanmış modern sanatçılar veya Dominik Cumhuriyeti başkentinin canlı sokaklarına yayılmış çok çeşitli şehir müzisyenleri tarafından icra edilen karakteristik Karayip ritimlerinin tadını çıkarabilir. Gününü alışverişle geçirmek isteyenler ise Santo Domingo'nun çeşitli çarşılarında satılan kehribar ve atlantis taşlarının parlaklığı ve güzelliği karşısında büyülenecek ve bölgeye has enfes tropikal meyvelerin veya elde yapılan puroların tadını çıkarabilecektir.

Otel Barceló Santo Domingo içinde Santo Domingo

Barceló Santo Domingo

Santo Domingo, Dominik Cumhuriyeti

Santo Domingo'da bulunan bu avangart otel hem iş hem de keyif amaçlı geziler için kusursuz bir donanıma sahip.
Devamını oku »

Yükleniyor...
Otel   Occidental Hotel El Embajador içinde Santo Domingo

Occidental Hotel El Embajador

Santo Domingo, Dominik Cumhuriyeti

An urban hotel strategically located in Santo Domingo for leisure or business trips.
Devamını oku »

Yükleniyor...
Otel   Royal Club El Embajador içinde Santo Domingo

Royal Club El Embajador

Santo Domingo, Dominik Cumhuriyeti

With concierge and private restaurants, this part of El Embajador is one of the most exclusive in Santo Domingo.
Devamını oku »

Yükleniyor...

Santo Domingo'daki Barceló Otelleri

Santo Domingo'daki konaklamaları sırasında en iyi hizmet, eğlence, rahatlık ve misafirperverliği arayanlar Barceló Hotels & Resorts'un Santo Domingo'daki otellerinde tüm isteklerine yanıt verecek olan çeşitli 5 yıldızlı konaklama seçeneklerine sahiptir. Bu oteller kusursuz ve eksiksiz şekilde tasarlanmış zarif ve lüks odalara ve tesislerin içinde yer alan tanınmış ve çeşitliliğe sahip restoranlara ve barlara sahiptir. Santo Domingo'daki Barceló otelleri, şehrin tam kalbinde yer almakta olup Kolonyal Bölgenin arnavut kaldırımlı sokaklarına ve modern iş bölgelerine yakın bir şekilde mükemmel bir merkezi konumda bulunmaktadır. Otellerde, egzotik bitki örtüsü ile çevrili ferahlatıcı havuzlar, misafirlerin kullanımı için spor salonları, oda servisi ve internetin yanı sıra konukların esenliğini en yüksek düzeye çıkarmak için tasarlanmış pek çok hizmet ve ince detaylar sağlanmaktadır. Oteller ayrıca toplantılar ve etkinlikler gerçekleştirmek için özel alanlar içermekte ve bu durum iş amaçlı gezi yapanlar için kusursuz imkanlar sağlamaktadır.