Ziyaret edilen oteller Yardım Icono Teléfono 1 800 227 23 56 | Barceló Agents |

Kapat
my Barceló
 > 
 > 
 > Kosta Rika

Kosta Rika'daki her şey dahil oteller

Kosta Rika tüm dünyadan gezginlerin aşık olduğu tatil noktalarından biridir. Bu ülkede, yüzlerce kilometre uzunluğunda el değmemiş bir sahil şeridi ve iyi korunmuş bir doğal güzellik bulunmakta olup, bölge, değişik kuş türlerine, sürüngenlere ve memeli hayvanlara ev sahipliği yapmaktadır.

Kosta Rika'nın kristali andıran Karayip suları, dalış tutkunları için son derece tercih edilen bir yer olup, tüm yıl boyunca mükemmel görünürlükte dalışlar yapmaya imkan vermektedir. Karayip denizinin sunduğu güzellik ve deniz canlısı çeşitliliğine kim kayıtsız kalabilir? Birinci sınıf konaklama tesisleri sunma konusunda uzun bir geçmişi olan Barceló otelleri, Kosta Rika'daki her şey dahil otellerde müşterilerine gösterdiği ilgi ve hizmetle dünya çapında üne sahiptir.

Bunun bir örneği, 5 yıldızlı ve ayrıcalıklı Barceló Tambor Beach oteli olup, bu otel muhteşem bir tropikal zenginlikle çevrili olan bir plajın hemen yanı başındadır. Oteldeki geniş ve konforlu odalar okyanus ve bahçe manzarası sunmakta olup, tesis içindeki olanaklar, bu oteli Kosta Rika'daki en iyi her şey dahil otellerden biri yapmaktadır.

Barceló Tambor Beach'in her şey dahil paketi ile konaklayan konuklar açık büfe “El Tucán” restoranındaki tüm yiyeceklere ve otelin barları ile salonlarında sunulan sınırsız yerel içeceklere erişim imkanına sahiptir. Ayrıca gece kulübünü ve havuzlara kullanma, Kid's Club'a, ekolojik parka ve geniş bir spor yelpazesi ile aktivitelere katılım da bu paket dahilindedir. Buna ilave olarak, odada emniyet kasası ile plajda ve havuzda ücretsiz havlu hizmeti de müşterilerin erişimine sunulur.
Tamarindo

Tamarindo

Kosta Rika'nın en güzel sahillerinden olan Langosta Beach'te yer alan her şey dahil otelimizi keşfedin.

Otelleri Görüntüleyin
Tambor Beach

Tambor Beach

Kosta Rika'daki muhteşem Tambor Beach'te harika bir her şey dahil lüks otel

Otelleri Görüntüleyin
Papagayo Körfezi

Papagayo Körfezi

Kosta Rika'nın en sakin ve muhteşem bölgelerinden biri olan Papagayo Körfezi'ndeki her şey dahil hizmet sunan ayrıcalıklı oteller.

Otelleri gör

Kosta Rika her şey dahil

Mavi bayrakla ödüllendirilmiş olan 5 yıldızlı Barceló Langosta Beach oteli, sahip olduğu doğal termal kaynakları ile ünlü Tamarindo şehrinde bulunan Kosta Rika'daki her şey dahil resorttur. Mavi bayrak; sörfçülerin, su yarışçılarının ve tüm su sporları tutkunlarının tesiste en iyi su kalitesi ile karşılaşacağının bir kanıtıdır.

Barceló Langosta Beach'in her şey dahil paketi müşterilerinin, otel dahilindeki büfe ve restoranlara, bar ve salonlardaki sınırsız yerli içeceklere erişim hakkı bulunmaktadır ve müşteriler spor ve oyun aktivitelerine katılım, hidromasaj küvetlerini ve emniyet kasasını kullanım gibi daha pek çok hizmetten yararlanma seçeneğine sahiptir.

Kosta Rika'nın en iyi her şey dahil otellerinden biri olan Barceló Langosta Beach; Occidental Grand Papagayo Resort ve Royal Club Grand Papagayo Resort tesisleri gibi, misafirlerinin konaklama esnasında hiçbir şeye kafa yormadan tatil yapmalarını ve dünyanın en muhteşem, eğlenceli ve dinlendirici tatil noktalarından birinde kusursuz bir tatil geçirmelerini temin etmeyi amaçlamaktadır.

SADECE OTEL Uçak + Otel

Otelinizi
bulun

Otel veya varış noktası seçin Kapat

Tarihleri ve kişileri seçin

Başka bir otel arayın


oteller


Hedefler

Temáticas

Hoteles con temática

Paises

Aradığınız şehrin veya otelin adını biliyorsanız, buraya yazın.

Bilmiyorsanız, diğer arama seçeneklerini kullanın:

HARİTAYI GÖR LİSTEYİ GÖR
Konaklama tarihleri:
Gece sayısı:
Kişiler/Odalar:
İndirim (isteğe bağlıdır) İndirimleri gör

Yükleniyor Tarifeler yükleniyor...

Ara

Iptal et

NİSAN Kapat

Diğer ilgili destinasyonlarda