Ziyaret edilen oteller Yardım Icono Teléfono 1 800 227 23 56 | Barceló Agents |

Kapat
my Barceló
 > Teklifler

Barceló Hotels & Resorts'ta Kurumsal ve Serbest Meslek Sahibi müşteriler için avantajlar

Barceló Hotels & Resorts olarak, iş ve dinlenme amaçlı konaklamalarınızı daha iyi şartlarda gerçekleştirmeniz için, barcelo.com üzerinden yaptığınız rezervasyonlarda kurumsal müşteri veya serbest meslek sahibi olarak size özel koşullar sunuyoruz. Kurumsal müşteri olarak kayıt yaptırdığınızda veya kimliğinizi serbest meslek sahibi olarak ibraz etmeniz halinde bütün otellerimizde özel tekliflerden yararlanabilirsiniz.

Serbest meslek sahiplerine özel fırsatlar: %7 indirim

Serbest meslek sahibi olarak bu özel teklif çerçevesinde otel rezervasyonunuzu yaptırın, %7'lik ilave indirimden yararlanın. Rezervasyon işlemi sırasında BPRO * kodunu girin veya doğrudan buradan erişin.

Ayrıca, eğer my Barceló müşterisi iseniz barcelo.com üzerinden yaptığınız rezervasyonlarda bir hediye çekinin yanı sıra %10'a kadar ilave indirim kazanmakla kalmayacak, konaklamanız sırasında en iyi hizmetlerden yararlanacaksınız. Bunun için rezervasyonunuzu yaparken my Barceló üyesi olarak oturum açmanız yeterli olacaktır. Daha fazla düşünmeyin, kayıt olun ya da oturum açın ve avantajları katlayın!

my Barceló

* İndirim kodu, 2014 yılı tarihli rezervasyon ve konaklamalarda barcelo.com üzerinden yapılan yeni rezervasyonlar için geçerlidir. Otel, varışı sırasında müşteriden serbest meslek sahibi olduğunu kanıtlayan bir belge sunmasını isteyebilir.

Yalnız şirketler için fırsatlar: %10 indirim

Çünkü inanıyoruz ki birlikte daha iyiyiz. Şimdi şirketinizin Barcelo.com'da kaydını yapın ve ister iş seyahatleri ister çalışanlarınızın tatil amaçlı konaklamalarında, Barcelo.com üzerinden şirketinizin adıyla yaptığınız bütün rezervasyonlarda %10'a varan ilave indirim kazanın. Barceló Hotels & Resorts'un tekliflerinden daha büyük indirimlerle yararlanın.

Kayıt işleminizi tamamladığınızda size, kaydın gerçekleştirildiğini belirten ve şirketinize özel indirim kodunu** içeren bir onay e-postası göndereceğiz.


** İndirim kodu, firmanın sistemimizdeki kayıt tarihinden daha sonra yapılan rezervasyon ve konaklamalarda ve Barcelo.com üzerinden gerçekleştirilen yeni rezervasyonlar için geçerlidir. Otel, müşterinin şirket çalışanı olduğunu gösteren belge ibraz etmesini talep edebilir.

SADECE OTEL Uçak + Otel

Otelinizi
bulun

Otel veya varış noktası seçin Kapat

Tarihleri ve kişileri seçin

Başka bir otel arayın


oteller


Hedefler

Temáticas

Hoteles con temática

Paises

Aradığınız şehrin veya otelin adını biliyorsanız, buraya yazın.

Bilmiyorsanız, diğer arama seçeneklerini kullanın:

HARİTAYI GÖR LİSTEYİ GÖR
Konaklama tarihleri:
Gece sayısı:
Kişiler/Odalar:
İndirim (isteğe bağlıdır) İndirimleri gör

Yükleniyor Tarifeler yükleniyor...

Ara

Iptal et

NİSAN Kapat