Ziyaret edilen oteller Yardım Icono Teléfono 1 800 227 23 56 | Barceló Agents |

Kapat
my Barceló
 > Eventos > Italy
 > 
 > Agenda expo milan 2015 (default)
Önceki Devam

_


Milano 2015 Evrensel Sergi'yi ziyaret edecekseniz ve, başlı başına avangart bir deneyim yaşamak istiyorsanız, kusursuz donanımı ve odalarının, restoranlarının, Spa merkezinin ve toplantı salonlarının genişliği ve zarafetiyle Barceló Milan 4*Superior sizin için en iyi seçenektir.


Habitación del hotel Barceló Milán
Habitación del hotel Barceló Milán
Habitación del hotel Barceló Milán
Genişlet

Odalar

Barceló Milan 4*Superior, bütün misafirlerinin en iyi şekilde dinlenebilmesi ve modern bir konaklama deneyimi yaşaması için, ses geçirmeyen ve dinlenmeye odaklanan bir dizi fütüristik tarz oda tasarlamıştır.

Toplam olarak, Superior, Deluxe ve Apart kategorileri altında toplanan 280 oda mevcuttur. Her biri zarif bir tasarıma ve hafif bir aydınlatmaya, en yeni nesil donanıma sahip olan bu odalarda Wi-Fi ücretsizdir.

Daha fazla bilgi
Gastronomía del hotel Barceló Milán
Genişlet

Gastronomi

Expo 2015 Milano'nun avangart deneyimi elbette iki modern ve sofistike restorana sahip olan Barceló Milán 4*Superior'da da yansımasını bulacak.

Otelin göz alıcı Lobisi etrafında yer alan ve bir dış terası da bulunan birinci restoranda ziyaretçiler gurme öğle veya akşam yemeği yiyebilir. Birinci kattaki restoran, huş ormanını çağrıştıran dekorasyonu ile doğal bir atmosfere ve İtalyan lezzetlerinden oluşan zengin bir menüye sahiptir.

Daha fazla bilgi
Sala de reunión del hotel Barceló Milán
Sala de reunión del hotel Barceló Milán
Genişlet

Toplantı ve etkinlikler

Bütünüyle en son teknolojiyle donatılmış ve 380 kişilik kapasiteye sahip 7 konferans salonu bulunan Barceló Milán 4*Superior'da iş toplantıları ve şirket buluşmaları ayrı bir boyut kazanır.

Otel ayrıca, Rho-Pero sanayi ve teknoloji bölgesine kolay erişim olanağı sağlayan ayrıcalıklı bir konuma sahiptir. Bütün bunlara ek olarak otelin merkezle bağlantısı çok elverişlidir ve ana binası yalnızca 800 m. uzaklıkta yer alan Expo 2015 Milano'ya ulaşmak için en uygun konumdadır.

Daha fazla bilgi
Piscina del hotel Barceló Milán
Genişlet

Spa ve wellness merkezi

Expo 2015'in fütüristik ve sıra dışı tarzıyla uyum içinde olan Barceló Milan 4*Superior, Fuarın veya iş toplantılarının yoğunluğuyla geçen bir günün ardından rahatlamanız için 600 m2'lik avangart bir spa merkezine sahiptir.

Dinlenmeniz ve dünyayla bağlantınızı benzersiz bir biçimde koparmanız için 5 güzellik tedavisi kabini, aromaterapili sauna, hidromasaj, hamam, duyusal duş ve ultra modern fitness salonu hizmetinizdedir.

Daha fazla bilgi
SADECE OTEL Uçak + Otel

Otelinizi
bulun

Otel veya varış noktası seçin Kapat

Tarihleri ve kişileri seçin

Başka bir otel arayın


oteller


Hedefler

Temáticas

Hoteles con temática

Paises

Aradığınız şehrin veya otelin adını biliyorsanız, buraya yazın.

Bilmiyorsanız, diğer arama seçeneklerini kullanın:

HARİTAYI GÖR LİSTEYİ GÖR
Konaklama tarihleri:
Gece sayısı:
Kişiler/Odalar:
İndirim (isteğe bağlıdır) İndirimleri gör

Yükleniyor Tarifeler yükleniyor...

Ara

Iptal et

NİSAN Kapat
Mapa Expo Universal Milan 2015
Services Expo 2015 Milan