Ziyaret edilen oteller Yardım Icono Teléfono 1 800 227 23 56 | Barceló Agents |

Kapat
my Barceló
 > Çeşitli
En iyi online fiyat garantisi

HÜKÜMLER VE KOŞULLAR1. Barcelo.com üzerinden veya Call Center kanalı yoluyla gerçekleştirilmiş ve onaylanmış bir rezervasyonunuz olmalıdır.

2. Başka bir web sitesinde bulunan fiyat tarifesi koşullarının, Barcelo.com'da rezerve edilen tarife koşulları ile tamamen örtüşmesi gerekmektedir: 
- aynı otel         
- aynı oda türü      
- aynı konaklama süresi ve tarihleri        
- aynı satış koşulları, ödeme iptal koşulları, ön ödeme koşulları, rezervasyon değişiklikleri ile ilgili koşullar v.b.        
- aynı misafir sayısı    
- aynı para birimi   

3. Yaptığınız satın almadan itibaren 24 saat içerisinde ve otele varışınızdan en az 24 saat önce ilgili talebinizi iletmeniz gerekmektedir.

4. Gönderilen forma, ilgili tarifeyi yansıtan tarih ve saatin de mevcut olduğu, diğer web sitesindeki en ucuz tarifenin bir ekran görüntüsünün de eklenmesi gerekmektedir.

5. 24 saatlik süre içerisinde müşteri başına bir adet fiyat eşitleme talebi gönderilebilir.

6. Eğer en ucuz İnternet tarifesi pek çok geceyi içeren bir rezervasyona karşılık geliyorsa, garanti, her bir geceye karşılık gelen tarifeyi değil, tüm rezervasyon dahilindeki son fiyatı kapsamaktadır.

7. Bulunmuş olan en ucuz fiyat tarifesi, söz konusu olan şehrin/ülkenin ilgili vergilerinden veya oda tarifesi ile ilgili vergilerden sonra elde edilen net tutar olacaktır.
 
8. İnternette halka açık olarak sunulan ve Barcelo.com üzerinden teyit edilebilen fiyat tarifesi.

9. Diğer web sitesiyle arada bulunan farkın 5 Euro'dan fazla olması gerekmektedir. Kanunlarla yasaklanmamış olduğu müddetçe, Barceló Hotels & Resorts, tek karar vericisi kendisi olmak üzere, bu teklifi ve hüküm ve koşulları değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutmaktadır.

10. Bir fiyat eşitleme gerçekleştirildiğinde (ilave %10'luk indirim kazanmış olunsun veya olunmasın), asıl fiyat tarifesi üzerinden uygulanacaktır. Ortaya çıkan yeni son fiyat üstüne, my Barceló avantaj programında belirtilenler de dahil olmak üzere, asıl rezervasyonda uygulanmış olabilecek indirim kodları veya özel indirimler uygulanmayacaktır.

11. Eğer mobil sürümü (m.barcelo.com) kullanmakta iseniz ve başka bir web sitesinde veya mobil uygulamada daha iyi bir tarifeye rastlarsanız, fiyat eşitleme kabul edilecek ancak %10 indirim uygulanmayacaktır.
 
12. Ücüncü tarafların sayfasında veya bir mobil uygulamada bulunmuş olabilecek en düşük fiyata eşitleme ile ilgili her türlü talep, Barcelo.com veya Call Center'daki asıl rezervasyonun yapılmasından itibaren 24 saat geçmeden önce gönderilmelidir.

13. Bir fiyat eşitleme talebi hafta sonunda, yani Cuma günü saat 16:00'dan (GMT+2/+1, Yaz saati uygulamasına bağlı olarak) itibaren gerçekleştirildiği zaman, fiyat eşitleme işlemi Pazartesi gününe (GMT+2/+1, Yaz saati uygulamasına bağlı olarak) kadar ertelenebilir.
SADECE OTEL Uçak + Otel

Otelinizi
bulun

Otel veya varış noktası seçin Kapat

Tarihleri ve kişileri seçin

Başka bir otel arayın


oteller


Hedefler

Temáticas

Hoteles con temática

Paises

Aradığınız şehrin veya otelin adını biliyorsanız, buraya yazın.

Bilmiyorsanız, diğer arama seçeneklerini kullanın:

HARİTAYI GÖR LİSTEYİ GÖR
Konaklama tarihleri:
Gece sayısı:
Kişiler/Odalar:
İndirim (isteğe bağlıdır) İndirimleri gör

Yükleniyor Tarifeler yükleniyor...

Ara

Iptal et

NİSAN Kapat