Navštívené hotely Pomoc Icono Teléfono 1 800 227 23 56 | Barceló Agents |

Zavrít
my Barceló
POUZE HOTEL Letadlo + Hotel

Najděte si
svůj hotel

Zadejte hotel nebo destinaci Zavrít

Vyberte data a osoby

Hledat jiný hotel


hotely


Destinace

Temáticas

Hoteles con temática

Paises

Pokud znáte název hotelu nebo města, které hledáte, napište jej.

Pokud ne, nabízíme vám jiné možnosti hledání:

ZOBRAZIT MAPU ZOBRAZIT SEZNAM
Termín pobytu:
Počet nocí:
Osoby/Pokoje:
Sleva (nepovinné) Zobrazit slevy
DUBEN Zavrít

Other related destinations

 > 
 > 
 > San José

Hotely v San José v Kostarice

Hotely skupiny Barceló Hotels Resorts ve městě San José & jsou ideálním ubytováním pro poznávání fascinujících kulturních a volnočasových atrakcí, které nabízí hlavní město Kostariky. Příkladem je Národní divadlo Kostariky, jedna z nejoriginálnějších budov ve městě odrážející místní charakteristickou kulturu. Turisté zde mohou obdivovat historické a kulturní dědictví a pobavit se na některém z představení nebo vystoupení.

Muzeum dětí okouzlí každého návštěvníka výstavou místního i zahraničního umění či interaktivními výstavami a workshopy. Toto muzeum je považováno za nejlepší muzeum na Kostarice, a proto v roce 2014 získalo cenu Volba cestovatele (Traveller’s Choice Award).

Národní muzeum Zahrada motýlů nabízí návštěvu s průvodcem, během které se seznámíte s historií civilizací, které na území Kostariky žily. Mezi vystavenými exponáty najdete autentické šperky, které byly objeveny v soukromých domech i jiných muzeích.

Toto je jen několik málo turistických zajímavostí, na které se mohou těšit hostéhotelů v San José na Kostarice.

See: Seznam | Mapa
Hotel Barceló San José v San José, Kostarika

Barceló San José

San José, Kostarika, Kostarika

Městský hotel se strategickou polohou v San José, který nabízí ideální ubytování pro služební cesty nebo odpočinek.
Číst dál »

Nacítám...

Barceló Hotels & Resorts v San José

Nejlepší hotely v San José nabízejí vynikající zázemí a exkluzivní služby. Barceló San José Palacio se nachází ve velmi klidné části města poblíž hlavní obchodní čtvrti s mnoha restauracemi, nedaleko Národního stadionu. Pokoje hotelujsou prostorné, moderní a zajímavě zařízené. Postele velikosti King Size lákají k odpočinku, z velkých oken se otevírá nádherný výhled na město a okolní hory.

Tři restaurace hotelu nabízejí bohatý výběr pokrmů místní i mezinárodní kuchyně. Restaurace Ánfora nabízí pokrmy mezinárodní kuchyně s možností bufetu i výběru podle jídelního lístku. Podávají se zde snídaně, obědy i večeře. Restaurace Miyako se specializuje na japonskou kuchyni, je otevřená v době podávání večeře a nabízí velký výběr sushi, teppanyaki, tempura i sashimi. Rancho Grill vedle bazénu se specializuje na grilované maso. Hotelový bar El Bosque nabízí sendviče a malé občerstvení, místní i zahraniční nápoje, má vlastní taneční parket a hraje zde živá hudba.

hotel Barceló SanJosé nabízí 17 konferenčních místností, fitness centrum, banketové sály i svatební balíčky a cesty, a je tak připraven pro rozmanitou klientelu a je zároveň ideálním prostředím k pořádání nezapomenutelných společenských akcí.