Navštívené hotely Pomoc Icono Teléfono 1 800 227 23 56 | Barceló Agents |

Zavrít
my Barceló
POUZE HOTEL Letadlo + Hotel

Najděte si
svůj hotel

Zadejte hotel nebo destinaci Zavrít

Vyberte data a osoby

Hledat jiný hotel


hotely


Destinace

Temáticas

Hoteles con temática

Paises

Pokud znáte název hotelu nebo města, které hledáte, napište jej.

Pokud ne, nabízíme vám jiné možnosti hledání:

ZOBRAZIT MAPU ZOBRAZIT SEZNAM
Termín pobytu:
Počet nocí:
Osoby/Pokoje:
Sleva (nepovinné) Zobrazit slevy
DUBEN Zavrít

Other related destinations

 > 
 > 
 > Tamarindo

Hotely v letovisku Tamarindo

Uvolněné prostředí v letovisku Tamarindo napovídá, že kdysi tu bývala rybářská osada, přestože vývoj turistiky dal tomuto městečku na tichomořském pobřeží na severu Kostariky moderní elegantní ráz.

Prvotřídní hotely v Tamarindu nabízejí luxus a nejlepší gastronomii, jakou očekávají nároční hosté. Přesto si městečko zachovává neformální atmosféru, ve které se snoubí autentická kultura s elegantními restauracemi a moderními resorty.

Turisté zde mohou v sobotu vyrazit na trh a zakoupit od místních zemědělců čerstvé ovoce, zeleninu i pečivo nebo zajímavý suvenýr v některém z místních obchodů.

Na pláži Langosta v Tamarindu jsou navíc ideální podmínky pro windsurfing z celé Kostariky. Najdete zde pláže s jemným pískem a různou výškou vln, od mírných až po velké vlny pro pokročilé surfaře. Turisté zde mohou trávit mnoho času na pláži či ve vodě, neboť zde najdou mnoho příležitostí pro windsurfing, rybaření, jízdu na kajaku nebo na motorovém člunu.

Podmínky pro šnorchlování a potápění jsou zde také vynikající. Místní obyvatelé jsou pyšní na svou zodpovědnost vůči životnímu prostředí, chrání své vody před znečištěním, starají se o parky a zelené plochy.

Hosté hotelů v Tamarindu mohou vyrazit na sever a pozorovat obrovské mořské želvy laúd, které kladou vejce ve slavném národním parku Parque Nacional Marino Las Baulas. Milovníci přírody mohou poznávat obrovskou rozmanitost přírodních druhů v mangrových bažinách v národním parku divoce žijících zvířat o rozloze 405 hektarů.

See: Seznam | Mapa
Hotel Occidental Tamarindo v Tamarindo

Occidental Tamarindo

Tamarindo, Kostarika

Hotel all inclusive s fantastickými bazény začleněnými do přírodního parku Playa Langosta.
Číst dál »

Nacítám...

Barceló Langosta Beach, nejlepší hotel v Tamarindu

Mezi nejlepší hotely v Tamarindu patří hotel Barceló Langosta Beach. Resort byl oceněnmodrou vlajkou s 5 hvězdičkami za bezpečnost a čistotu svých pláží a nabízí turistům nejrůznější zařízení pro strávení osvěžující dovolené u moře - snadný přístup na nejlepší pláž Tamarinda, bazén s vlnami, tři restaurace, bar na pláži, živou hudbu i bohatou nabídku zábavy.

Hlavní restaurace je restaurace bufetového typu, ve které se každý večer podávají tematické večeře se španělskými a mexickými specialitami. Hotel má vlastní spa nabízející kosmetickou péči a masáže, wellness centrum a dětský koutek.

U hotelu můžete provozovat různé sporty, například tenis, fotbal, či volejbal. K dispozici jsou i velké zahradní šachy.

Tento resort je i dobrým výchozím bodem pro poznávání přírodního bohatství této oblasti. Personál hotelu je připraven zorganizovat různé adrenalinové aktivity, jako je rafting, výlety k sopkám a termálním pramenům i lanovou stezku mezi korunami stromů.