Navštívené hotely Pomoc Icono Teléfono 1 800 227 23 56 | Barceló Agents |

Zavrít
my Barceló
 > 
 > Guatemala

Hotely a resorty v Guatemale

Guatemala je nejrozmanitější zemí Střední Ameriky. Jen necelé dvě procenta půdy jsou zde urbanizované. Země nabízí oslňující přírodní scenérie, pobřeží Tichého oceánu směrem k jihozápadu a kousek pobřeží Karibiku směrem na východ. Tato malá země je po celém světě známá svými velkými tropickými lesy, sopkami i stavbami starých Mayů. Mnozí lidé sem přijíždějí, aby viděli rozsáhlé ruiny starověkého mayského města a aby poznali kulturu starých Mayů i kultury ovlivněné Španělskem.

Antigua Guatemala, která je návštěvníky vysoce oceňována, je centrem místní kultury a historie. Nachází se jen 48 minut jízdy od hlavního města. Stará Guatemala je plná historických budov, památek a zřícenin. Míří sem denně turisté, kteří chtějí poznat každodenní život místních obyvatel. Nejpříjemnější hotely a resorty Guatemaly nabízejí nadstandardní zařízení, která mohou hosté během svého pobytu v zemi využívat.

Barceló Guatemala City hotel

El Barceló Guatemala City je nádherný pětihvězdičkový městský hotel s výhodnou polohou jen 2 kilometry od mezinárodního letiště La Aurora. Transfer z letiště do hotelu a zpět je zdarma. Jeden z nejlepších hotelů Guatemaly, Barceló Guatemala City, nabízí 365 elegantních pokojů s veškerým vybavením, které je nezbytné pro strávení příjemného pobytu nebo služební cesty.

Společenské centrum bylo navrženo tak, aby se do něj vešly 3 tisíce osob. 25 konferenčních sálů je kompletně vybaveno a k dispozici je WIFI v celém hotelu. Barceló Guatemala City má ve svých prostorách business centrum, leteckou společnost, pronájem automobilů a cestovní agenturu. Nabízí také aktivity pro klienty, včetně plavání, tenisu, jógy a fitness centra. Je zde také spa s masážním salónem a centrem krásy.

Restaurace La Vista navíc nabízí hostům vynikající bufet s nabídkou pokrmů různých národů, a to každý den v týdnu a mezinárodní kuchyni každou neděli. Mezi speciální nápoje patří některé místní nápoje, jako je například pivo, víno a koktejly. Sports Bar Strikers je příjemné místo, v němž můžete strávit svůj čas sledováním místních i mezinárodních sportovních událostí na velké plazmové obrazovce. V baru hraje živá hudba od úterka do pátku a karaoke každou sobotu.

POUZE HOTEL Letadlo + Hotel

Najděte si
svůj hotel

Zadejte hotel nebo destinaci Zavrít

Vyberte data a osoby

Hledat jiný hotel


hotely


Destinace

Temáticas

Hoteles con temática

Paises

Pokud znáte název hotelu nebo města, které hledáte, napište jej.

Pokud ne, nabízíme vám jiné možnosti hledání:

ZOBRAZIT MAPU ZOBRAZIT SEZNAM
Termín pobytu:
Počet nocí:
Osoby/Pokoje:
Sleva (nepovinné) Zobrazit slevy
DUBEN Zavrít