Navštívené hotely Pomoc Icono Teléfono 1 800 227 23 56 | Barceló Agents |

Zavrít
my Barceló
POUZE HOTEL Letadlo + Hotel

Najděte si
svůj hotel

Zadejte hotel nebo destinaci Zavrít

Vyberte data a osoby

Hledat jiný hotel


hotely


Destinace

Temáticas

Hoteles con temática

Paises

Pokud znáte název hotelu nebo města, které hledáte, napište jej.

Pokud ne, nabízíme vám jiné možnosti hledání:

ZOBRAZIT MAPU ZOBRAZIT SEZNAM
Termín pobytu:
Počet nocí:
Osoby/Pokoje:
Sleva (nepovinné) Zobrazit slevy
DUBEN Zavrít

Active promotions

Other related destinations

 > 
 > 
 > Cancun

Hotely v Cancúnu

Na poloostrově Yucatán, na jihovýchodě Mexika, se nachází světově proslulá destinace připomínající ráj na zemi: Cancún je idylická turistická destinace známá díky dlouhým plážím s jemným bílým pískem omývaným teplou průzračnou vodou Karibského moře. Cancún je již dlouhou dobu oblíbenou destinací turistů z celého světa, kteří sem přijíždějí, aby relaxovali a užívali si písečných pláží, slunce a moře. Příznivci potápění přijíždějí do Cancúnu prozkoumávat jeho korálové útesy a pozorovat exotické mořské živočichy, kteří zde žijí. Milovníci historie a kultury zde mohou navštívit majestátní zříceniny mayských měst, například archeologického naleziště El Rey, kde můžete vidět celý komplex budov, nebo naleziště El Meco s neuvěřitelně zachovalým mayským kamenným chrámem.

Hotely a resorty Barceló v Cancúnu

Hosté hotelů Barceló v Cancúnu se mohou těšit na mimořádné služby all inclusive, místní golfová hřiště různých typů, obchody se zbožím těch nejlepších značek, diskotéky s nejlepší hudbou současnosti i bohatý výběr restaurací. Turisté zde snadno zapomenou na starosti všedních dnů, mohou jen relaxovat, užívat si nejrůznějších aktivit a nechat se unášet kouzlem Karibiku. Pokud se ubytujete v některém z hotelů Barceló Hotels & Resorts v Cancúnu, získáte přístup k nejmodernějším službám a zařízením turistické oblasti, dokonalým bazénům, relaxačním wellness a spa, četným volnočasovým aktivitám a vyhlášeným restauracím této oblasti. V Barceló Hotels & Resorts se můžete těšit na pohostinnost i zkušený personál, který se postará o to, abyste si maximálně odpočinuli a užívali příjemného prostředí komplexu a jeho okolí. Díky nádherné přírodní scenérii tohoto karibského ráje a ideálním teplotám po celý rok je tato destinace ideální pro rodinnou dovolenou, romantický pobyt pro páry i nezapomenutelnou zábavu s partou přátel.

See: Seznam | Mapa
Hotel Occidental Costa Cancún v Cancun

Hotel přímo u pláže v Cancúnu, který nabízí hostům prostorné pokoje zařízené ve středozemním stylu.
Číst dál »

Nacítám...
Hotel Occidental Tucancún v Cancun

Occidental Tucancún

Cancun, Mexiko

Hotel all inclusive s nádhernými bazény, přímým vstupem na pláž a jedním z nejlepších výhledů v letovisku Cancún.
Číst dál »

Nacítám...
PredchozíNásledující

Dovolená v Cancúnu s Barceló

Hotely a hotelové komplexy v Cancúnu spadající pod hotelový řetězec Barceló Hotels & Resorts nabízejí svým hostům špičkové prostředí i zařízení, nadstandardní služby, zkušený personál, který se stará i o ty nejmenší detaily k maximální spokojenosti hostů, bohatou gastronomickou nabídku i široký výběr sportovních a volnočasových aktivit. Proto jsou tyto hotely ideální volbou pro prožití nezapomenutelné dovolené s rodinou nebo partnerem uprostřed rajské přírody Karibiku.