Navštívené hotely Pomoc Icono Teléfono 1 800 227 23 56 | Barceló Agents |

Zavrít
my Barceló
POUZE HOTEL Letadlo + Hotel

Najděte si
svůj hotel

Zadejte hotel nebo destinaci Zavrít

Vyberte data a osoby

Hledat jiný hotel


hotely


Destinace

Temáticas

Hoteles con temática

Paises

Pokud znáte název hotelu nebo města, které hledáte, napište jej.

Pokud ne, nabízíme vám jiné možnosti hledání:

ZOBRAZIT MAPU ZOBRAZIT SEZNAM
Termín pobytu:
Počet nocí:
Osoby/Pokoje:
Sleva (nepovinné) Zobrazit slevy
DUBEN Zavrít
 > 
 > 
 > Playa del Carmen

Playa del Carmen: hotely a turisté

Existuje mnoho důvodů proč si cestovatelé z celého světa vybírají k návštěvě a ubytování hotely v Playa del Carmen. Mnozí přijíždějí za šnorchlováním nebo potápěním, neboť se Playa del Carmen nachází v srdci Mayské riviéry s nedalekým bariérovým korálovým útesem v Belice, který je druhým největším na světě.

Další sem přijíždějí za účelem prozkoumání oblasti tajemných cenot, podmořských jeskyní s křišťálově čistou vodou a exotickým podvodním životem. Zatímco jiní přijíždějí prozkoumat starověké deštné pralesy, pořádat párty na soukromých jachtách, navštěvovat starověké zříceniny, užívat výhod jedné z nejslavnějších světových nákupních destinací, dobře povečeřet, anebo si užít jinou zábavu.

Mnoho návštěvníků ovšem jezdí do Playa del Carmen pouze za relaxací a prožitím klidné dovolené strávené na pláži nebo u bazénu.

See: Seznam | Mapa
Hotel   Allegro Playacar v Riviera Maya

Allegro Playacar

Riviera Maya, Mexiko

The hotel specialises in offering a wide range of sports, entertainment and all types of events right on the beach at Playa del Carmen.
Číst dál »

Nacítám...
Hotel   Occidental at Xcaret Destination v Riviera Maya

Resort in Playa del Carmen that combines the very best natural surroundings with a wide range of leisure activities including the Xcaret Theme Park.
Číst dál »

Nacítám...
Hotel   Royal Level Occidental at Xcaret Destination v Riviera Maya

The most select part of this 5-star resort in Cancun, which includes admission to the Xcaret Park and many privileges.
Číst dál »

Nacítám...
Hotel   Royal Hideaway Playacar - Adults only v Riviera Maya

A luxury, adults-only 5-star hotel, right on an idyllic beachfront in Riviera Maya.
Číst dál »

Nacítám...

Resorty v Playa del Carmen

Bez ohledu na to, proč turisté jezdí do Playa del Carmen, mají všichni něco společného: chtějí si užít luxusních zařízení nabízených hotely "all inclusive" v Playa del Carmen.

Barceló řídí 4 elegantní resorty v Playa del Carmen:

· Hotel Allegro Playacar Resort je elegantní resort v centru Playa del Carmen, jehož součástí jsou romantické bungalovy. Všichni hosté v režimu „all inclusive“ si tu mohou užít celou řadu vodních sportů a bazén u moře, tři kompletní restaurace a pět barů, z toho jeden u bazénu.

· 5hvězdičkový hotel Occidental Grand Xcaret Resort nabízí svým hostům přístup k devíti barům a jedenácti restauracím. Tento resort, který se nachází v samém centru Xcaret, je obklopen krásnou přírodou ekologického a historického parku, který nabízí jedinečné výlety pro návštěvníky, kteří hledají nezapomenutelné dobrodružství.
 
· Cestovatelé, kteří hledají exkluzivnější zařízení, si mohou k pobytu vybrat Royal Club Grand Xcaret Resort, který je součástí Occidental Grand Xcaret. Tento resort nabízí svým hostům jak soukromý bazén, tak i další speciální výhody.

· Hosté, kteří hledají ubytování pouze pro dospělé, se mohou ubytovat v hotelu Royal Hideaway Playacar Resort, který se nachází přímo v centru Playa del Carmen. Tento 5hvězdičkový hotel se 4 diamanty nabízí 200 luxusních vilek, šest restaurací, šest bazénů, spa a plně vybavené centrum krásy, jakož i přístup k mnoha typům zábavy, sportovních aktivit a výletů.