Navštívené hotely Pomoc Icono Teléfono 1 800 227 23 56 | Barceló Agents |

Zavrít
my Barceló
 > Nabídky

Výhody pro firmy i samostatné podnikatele v Barceló Hotels & Resorts

Barceló Hotels & Resorts si váží vaší přízně jakožto firmy nebo samostatného podnikatele, a proto vám nabízí speciální podmínkypro rezervace na barcelo.com, abyste si s námi svou služební cestu nebo dovolenou užili ještě mnohem více. Pokud se zaregistrujete jako firma nebo prokážete svou totožnost jako samostatný podnikatel, budete moci získat speciální nabídky ve všech našich hotelech.

Exkluzivní nabídka pro samostatné podnikatele: 7% sleva

Pouhá skutečnost, že jste samostatným podnikatelem, vás nyní opravňuje k rezervaci hotelu s touto speciální nabídkou pro samostatné podnikatele a získání dodatečné slevy ve výši 7 %. Zadejte kód BPRO * v procesu rezervace nebo vstupte přímo odtud.

Rádi bychom vás informovali, že jakožto klient my Barceló získáte dárkový poukaz a až 10% dodatečnou slevu na rezervace na barcelo.com a další exkluzivní výhody během vašeho pobytu. Stačí se jen přihlásit jako klient my Barceló a provést rezervaci. Již neváhejte,zaregistrujte se nebo se přihlaste a začněte využívat všech výhod!

my Barceló

* Kód slevy platný pro nové rezervace provedené na barcelo.com s datem rezervace a pobytem uskutečněným v roce 2014. Hotel si vyhrazuje právo požadovat, aby se klient při příjezdu identifikoval jako samostatný podnikatel.

Exkluzivní nabídka pro firmy: 10% sleva

Věříme, že společnými silami dosáhneme víc, a proto zaregistrujte svou firmu na Barcelo.com a získejte dodatečné slevy ve výši až 10 % ze všech rezervací, které provedete na Barcelo.com, ať se bude jednat o služební cesty nebo dovolenou vašich zaměstnanců. Využijte nabídek Barceló Hotels & Resorts a získejte ještě větší slevu.

Jakmile dokončíte registraci, pošleme vám potvrzující e-mail, v němž najdete slevový kód** vaší firmy.


** Kód slevy platný pro nové rezervace provedené na barcelo.com s datem rezervace a pobytem uskutečněným po registraci firmy v našem systému. Hotel si vyhrazuje právo požadovat identifikaci klienta jako zaměstnance firmy.

POUZE HOTEL Letadlo + Hotel

Najděte si
svůj hotel

Zadejte hotel nebo destinaci Zavrít

Vyberte data a osoby

Hledat jiný hotel


hotely


Destinace

Temáticas

Hoteles con temática

Paises

Pokud znáte název hotelu nebo města, které hledáte, napište jej.

Pokud ne, nabízíme vám jiné možnosti hledání:

ZOBRAZIT MAPU ZOBRAZIT SEZNAM
Termín pobytu:
Počet nocí:
Osoby/Pokoje:
Sleva (nepovinné) Zobrazit slevy
DUBEN Zavrít