Navštívené hotely Pomoc Icono Teléfono 1 800 227 23 56 | Barceló Agents |

Zavrít
my Barceló
Deportes de aventura
 > 
 > Hotely pro dobrodružné sporty

Užijte si v létě v Pyrenejích

Tak velkolepé přírodní prostředí, jako jsou Pyreneje, si zaslouží stejně výjimečné ubytování. Hotel s nabídkou sportovních aktivit, které se typicky provozují na horách, a jiných aktivit na čerstvém vzduchu a také veškerého pohodlí pro odpočinek a načerpání nových sil. Barceló Hotels & Resorts nabízí v této lokalitě dokonce dva hotely: hotel Barceló Jaca a Barceló Monasterio de Boltaña.

2 hotely, v nichž se hosté mohou těšit na nádherný výhled, nejrůznější turistické stezky v okolí hotelu i nedalekého Národním parku Ordesa y Monte Perdido, Montes Occidentales nebo střediscích Formigal a Candanchú.

Jedinečný hotel ve městě Jaca

Hotel Barceló Jaca Golf & Spa nabízí hostům ideální podmínky pro aktivní turistiku i vzrušující aktivity, včetně sjezdu vodních kaskád, projížďce na segwayi, raftingu, jízdy na koni nebo zdolávání hor po via ferrata. Díky kombinaci této dobrodružné nabídky s golfovým hřištěm s 18 jamkami a vlastní Spa bude jistě návštěva tohoto hotelu nezapomenutelným zážitkem.

See: Seznam | Mapa
Hotel Barceló Jaca Golf & Spa v Huesca

Barceló Jaca Golf & Spa

Huesca, Španělsko

Luxusní oáza klidu v aragonských Pyrenejích. Nabízí spa a golfové hriště v blízkosti lyžařských svahů.
Číst dál »

Nacítám...

5 hvězdiček na břehu řeky Ara

Hotel Barceló Monasterio de Boltaña je luxusním pětihvězdičkovým hotelem, v němž nechybí vlastní Spa o rozloze 1 100 m2. Je ideálním výchozím bodem pro sportovní aktivity v okolí řeky Ara: rafting, horské výstupy, canyoning, jízdu na kajaku, rafting a mnoho jiných aktivit na čerstvém vzduchu.

See: Seznam | Mapa
Hotel Barceló Monasterio de Boltaña v Huesca

Luxusní hotel, který vznikl rekonstrukcí starého kláštera Monasterio del Carmen. Ideální pro relaxaci a únik ze všedních dnů.
Číst dál »

Nacítám...

Pokud milujete přírodu a máte rádi dobrodružství a chcete letos v létě úplně vypnout, zarezervujte si pobyt v těchto hotelech v aragonských Pyrenejích, které jsou ideálním ubytováním pro rodinu, páry či skupinu přátel.

POUZE HOTEL Letadlo + Hotel

Najděte si
svůj hotel

Zadejte hotel nebo destinaci Zavrít

Vyberte data a osoby

Hledat jiný hotel


hotely


Destinace

Temáticas

Hoteles con temática

Paises

Pokud znáte název hotelu nebo města, které hledáte, napište jej.

Pokud ne, nabízíme vám jiné možnosti hledání:

ZOBRAZIT MAPU ZOBRAZIT SEZNAM
Termín pobytu:
Počet nocí:
Osoby/Pokoje:
Sleva (nepovinné) Zobrazit slevy
DUBEN Zavrít