Ziyaret edilen oteller Yardım Icono Teléfono 1 800 227 23 56 | Barceló Agents |

Kapat
my Barceló
SADECE OTEL Uçak + Otel

Otelinizi
bulun

Otel veya varış noktası seçin Kapat

Tarihleri ve kişileri seçin

Başka bir otel arayın


oteller


Hedefler

Temáticas

Hoteles con temática

Paises

Aradığınız şehrin veya otelin adını biliyorsanız, buraya yazın.

Bilmiyorsanız, diğer arama seçeneklerini kullanın:

HARİTAYI GÖR LİSTEYİ GÖR
Konaklama tarihleri:
Gece sayısı:
Kişiler/Odalar:
İndirim (isteğe bağlıdır) İndirimleri gör

Yükleniyor Tarifeler yükleniyor...

Ara

Iptal et

NİSAN Kapat

Diğer ilgili destinasyonlarda

 > 
 > 
 > Bilbao

Bilbao'daki Oteller

Kuzey İspanya'nın en gözde şehirlerinden biri, hiç kuşkusuz Bilbao'dur. Doğal çevre yönünden zengin ve dağlarla çevrili olan şehir, Bask Bölgesi'nin en eşsiz coğrafyalarından biri üzerine kurulmuştur.

Özellikle sahip olduğu mimari tarzı dolayısıyla kozmopolit ve modern bir görünüm sunan Bilbao, ziyaret edilebilecek pek çok mekan ve etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır. Yedi cadde olarak da anılan şehrin tarihi kısmında, kentin simgesel ve tarihi öneme sahip yapılarının çoğunluğu bulunmaktadır. Nehir boyunca yapılacak bir tekne seyahati veya şehrin yeni mahallelerinde yapılacak bir yürüyüş, alternatif güzergahlara örnek olarak verilebilir. Şehrin çağdaş sanat alanında merkezi olan eşsiz Guggenheim Müzesi'ni unutmak olmaz.

Turizm veya iş amaçlı, partnerinizle veya aile olarak yapacağınız seyahatleriniz için Bilbao'daki otellerimizi keşfedin.

Otelinizde rezervasyonunuzu hemen yapın ve en iyi fiyatı garanti edin!

Otel Barceló Bilbao Nervión içinde Bilbao

Barceló Bilbao Nervión

Bilbao, İspanya

Bilbao'da Guggenheim'ın hemen yanında bulunan bu otel çeşitli mutfaklara özgü yemekler sunuyor ve iş toplantıları için son derece ideal.
Devamını oku »

Yükleniyor...
ÖncekiDevam

Bilbao'daki Barceló Otelleri

Şehre yapacağınız ziyareti, Barceló Bilbao Nervión Oteli'nde eşsiz bir deneyime dönüştürün. Nervión Nehri'nin hemen yanıbaşında yer alan otel, şehrin tarihi kısmı, Calatrava köprüsü veya Guggenheim Müzesi gibi kentte bulunan en simgesel öneme sahip yerlere yalnızca birkaç metre uzaklıktadır. Rahatlayabileceğiniz ve Bilbao şehrini ziyaret etmek için gücünüzü yeniden toparlayabileceğiniz bir mekan.

En saf haliyle sanat

Caddeleri ve anıtsal yapılarının yanı sıra, şehir, özellikle çağdaş nitelikli olmak üzere sanatla içli dışlıdır. Guggenheim Müzesi, Bilbao'yu ziyaret edenler için başlıca cazibe noktalarından biridir.
Dış yapısı dolayısıyla müze tam anlamıyla bir ışık ve renk cümbüşü sunmaktadır. Yapının üzerindeki parçalardan yansıyan güneş, sürekli olarak renk değiştirir. Müzenin içerisinde ise geçici ve daimi sergilerin tadını çıkarabilirsiniz.
Ancak şehrin sunduğu tek alternatif çağdaş sanat değildir. Güzel Sanatlar Müzesi veya la Ria Deniz Müzesi, oldukça ilginizi çekecek sayısız eserleriyle herkes tarafından beğenilen bir güzergah oluşturur.

En uygun fiyat garantisi

Konaklamanızı Barcelo.com üzerinden rezerve etmeniz halinde, size en uygun fiyatı garanti ediyoruz. Otelimizin fırsatlarına erişin ve size sunduğumuz avantajların tadını çıkarmaya başlayın. Barceló Bilbao Nervión Oteli için rezervasyonunuzu hemen şimdi yapın.